Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМПЛЕКСНІ МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ ТА ЗАХОДИ ПРОФІЛАКТИКИ ПІСЛЯРОДОВИХ УСКЛАДНЕНЬ У КОРІВ

КОМПЛЕКСНІ МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ ТА ЗАХОДИ ПРОФІЛАКТИКИ ПІСЛЯРОДОВИХ УСКЛАДНЕНЬ У КОРІВ

Назва:
КОМПЛЕКСНІ МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ ТА ЗАХОДИ ПРОФІЛАКТИКИ ПІСЛЯРОДОВИХ УСКЛАДНЕНЬ У КОРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,10 KB
Завантажень:
260
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ
ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ
ІМЕНІ С.З. ҐЖИЦЬКОГО
ТРЕСНИЦЬКА
ВЕРОНІКА АНАТОЛІЇВНА
УДК 619:618.7:616-07/084:636.2(043)
КОМПЛЕКСНІ МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ ТА ЗАХОДИ
ПРОФІЛАКТИКИ ПІСЛЯРОДОВИХ УСКЛАДНЕНЬ У КОРІВ
16.00.07 – ветеринарне акушерство
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата ветеринарних наук
ЛЬВІВ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Сумському національному аграрному університеті
Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник доктор ветеринарних наук, професор
Харенко Микола Іванович,
Сумський національний аграрний університет,
завідувач кафедри акушерства і хірургії
Офіційні опоненти доктор ветеринарних наук, професор
Сергієнко Олексій Іванович, Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів і кормових добавок (м. Львів), провідний науковий співробітник лабораторії контролю аерозолей, дезінфектантів та антигельминтиків
кандидат ветеринарних наук,
Каплінський Василь Васильович, Інститут біології тварин УААН (м.Львів), заступник директора з інноваційно- наукової діяльності
Провідна установа Білоцерківський державний аграрний університет
кафедра акушерства і біотехнології розмноження тварин
Міністерства аграрної політики України
Захист відбудеться "7" березня 2007 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.826.03 у Львівській національній академії ветеринарної медицини імені С.З. Гжицького за адресою: 79010, м. Львів 10, вул. Пекарська, 50, аудиторія №1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівської національної академії ветеринарної медицини імені С.З. Гжицького за адресою: 79010, м. Львів 10, вул. Пекарська, 50.
Автореферат розісланий "2" лютого 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат ветеринарних наук, доцент Салата В.З.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Здатність до відтворення є однією із найважливіших функцій, яка впродовж усього репродуктивного життя тварини знаходиться під постійним впливом факторів, як внутрішнього так і зовнішнього середовища.
Післяродові ускладнення, які негативно впливають на характер перебігу післяродового періоду обумовлюють помітне зміщення термінів першого осіменіння і запліднення корів, а у більшості тварин виникає тривала неплідність внаслідок структурних змін в репродуктивних органах, а тому без ефективних заходів профілактики і лікування цієї патології не можливо створити планомірне відтворення стада.
Патологія органів розмноження корів незапального характеру в більшості випадків, зустрічається досить часто і характеризується, як правило, функціональними розладами матки і яєчників. Найбільш розповсюдженим розладом матки у перші дні, і навіть години, післяродового періоду є післяродова гіпотонія або атонія.
Враховуючи складний патогенез функціональних порушень при виникненні післяродових ускладнень в організмі тварин, що супроводжується значними змінами обміну речовин, нейрогуморальної регуляції та пригніченням імунобіологічної системи захисту організму, актуальним є їх досконале вивчення і розробка лікувально-профілактичних і прогностичних методів, які б поряд із відновленням репродуктивної функції, дозволяли б заздалегідь виявляти корів, схильних до післяродових ускладнень.
Теоретична і практична значимість вищевказаних проблем обумовила вибір теми, актуальність і напрямок досліджень.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Матеріали дисертаційної роботи є частиною і розділом науково - дослідної роботи кафедри акушерства та хірургії з питань створення системи комплексних заходів щодо відновлення, синхронізації та стимуляції відтворної функції корів і телиць та є одним із розділів тематичного плану науково-дослідної роботи Сумського національного аграрного університету номер державної реєстрації 0101U003430.
Мета і задачі досліджень. Метою нашої роботи було удосконалення та розробка ефективних комплексних методів діагностики та заходів профілактики післяродових ускладнень у корів на фоні різних умов утримання і годівлі та з урахуванням віку тварин і рівня молочної продуктивності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: КОМПЛЕКСНІ МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ ТА ЗАХОДИ ПРОФІЛАКТИКИ ПІСЛЯРОДОВИХ УСКЛАДНЕНЬ У КОРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок