Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФІЛАКТИКА АКУШЕРСЬКИХ ТА ПЕРИНАТАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК З ГІПЕРАНДРОГЕНІЄЮ

ПРОФІЛАКТИКА АКУШЕРСЬКИХ ТА ПЕРИНАТАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК З ГІПЕРАНДРОГЕНІЄЮ

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА АКУШЕРСЬКИХ ТА ПЕРИНАТАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК З ГІПЕРАНДРОГЕНІЄЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,74 KB
Завантажень:
380
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ім. П.Л. ШУПИКА
АХМАД АЛТУРК
УДК 618.36:612.616.31
ПРОФІЛАКТИКА АКУШЕРСЬКИХ ТА ПЕРИНАТАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК З ГІПЕРАНДРОГЕНІЄЮ
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук
Київ – 2005
Дисертацією
є рукопис
Робота виконана
в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, доцент
Шадлун Дмитро Ростиславович,
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології
Офіційні опоненти
доктор медичних наук, професор
Сенчук Анатолій Якович,
Київський медичний інститут Української асоціації народної медицини, завідувач кафедри акушерства та гінекології
доктор медичних наук, професор
Товстановська Валентина Олександрівна,
Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України, професор кафедри акушерства та гінекології №1
Провідна
установа Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології №1
Захист дисертації відбудеться “_25_”_березня_ 2005 року о _12_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України в Центрі охорони здоров’я матері та дитини Київської області (за адресою 04107, м. Київ, вул. Багговутовська, 1; Київський обласний центр охорони здоров’я матері та дитини, 9 поверх, аудиторія).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий “_22_”_лютого_2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, доцент Романенко Т.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Антенатальна охорона плода – одна з найактуальніших задач перинатології, тісно пов’язана зі зниженням перинатальної смертності і захворюваності в групах високого ризику (В.М. Сидельникова, 1999; В.І. Грищенко та співавт., 2000). У сучасних умовах, серед факторів, що приводять до перинатальної патології та антенатальної загибелі плода, зростає роль ендокринопатій різного генезу, у тому числі і гіперандрогенії (Б.М. Венцківський та співавт., 2000; T. Sato et al., 2004).
Основним етіологічним фактором розвитку гіперандрогенії є генетично обумовлена, пов’язана із системою HLA, неповноцінність ферментативних систем у корі надниркових залоз і/або яєчників; або їхнє одночасне порушення, обумовлене єдністю ембріонального походження (з єдиного зачатка целомічного мезотелію) (А.А. Пищулин и соавт., 1997; А.В. Телунц, 2001). У результаті спостерігається зниження рівня нормальних продуктів стероїдогенезу (у першу чергу кортизолу) і збільшення продукції андрогенів.
Гіперандрогенія під час вагітності розглядається як потенційний фактор ризику розвитку перинатальних ускладнень, що приводить до порушення взаємин у системі мати-плацента-плід (А.Т. Раисова и соавт., 2000; И.Б. Манухин и соавт., 2001). Надлишкова кількість андрогенів під час вагітності веде до стазу і склеротичних змін у руслі мікроциркуляції, підвищується ламкість судин міометрію і плаценти, що несприятливо відображається на стані матково-плацентарного кровотоку і приводить, в свою чергу, до порушення функціонування фетоплацентарної системи, розвитку плацентарної недостатності (ПН) і стражданню плода (Б.М. Венцківський та співавт., 2000; Е.С. Ляшко и соавт., 2000).
Незважаючи на значне число наукових публікацій, присвячених проблемі акушерських і перинатальних ускладнень, не можна вважати всі питання цілком вирішеними. Однією з таких наукових задач є зниження частоти ускладнень вагітності і пологів у жінок з гіперандрогенією.
На наш погляд, все вищевикладене є достатнім обґрунтуванням актуальності обраної наукової задачі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА АКУШЕРСЬКИХ ТА ПЕРИНАТАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК З ГІПЕРАНДРОГЕНІЄЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок