Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОНСТИТУЦІЙНО-ПРАВОВИЙ МЕХАНІЗМ ЗОВНІШНІХ ВІДНОСИН КАНАДИ

КОНСТИТУЦІЙНО-ПРАВОВИЙ МЕХАНІЗМ ЗОВНІШНІХ ВІДНОСИН КАНАДИ

Назва:
КОНСТИТУЦІЙНО-ПРАВОВИЙ МЕХАНІЗМ ЗОВНІШНІХ ВІДНОСИН КАНАДИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,69 KB
Завантажень:
483
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ДЕРЖАВИ І ПРАВА ІМ. В.М. КОРЕЦЬКОГО
ЧЕРЧЕНКО Ігор Леонідович
УДК 342.5:327(71)
КОНСТИТУЦІЙНО-ПРАВОВИЙ МЕХАНІЗМ ЗОВНІШНІХ ВІДНОСИН КАНАДИ
 
Спеціальність: 12.00.02 - конституційне право.
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у відділі міжнародного права та порівняльного правознавства Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.
Науковий керівник – член-кореспондент АПрН України,
доктор юридичних наук, професор
ШАПОВАЛ Володимир Миколайович,
Заступник Голови Конституційного Суду України.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
ГЕОРГІЦА Аурел Зиновійович,
завідувач кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства . Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
кандидат юридичних наук, доцент
НЕЛІП Михайло Іванович,
доцент кафедри зовнішньої політики і міжнародного права Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України.
Провідна установа – Національна академія внутрішніх справ України,
кафедра конституційного права.
Захист відбудеться “___” жовтня 2004 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.236.03 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук в Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України за адресою: 01001, м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці інституту.
Автореферат розіслано “___” вересня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.Б. Усенко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЇ
Актуальність теми. Дослідження нормативних засад і функціональних особливостей конституційно-правового механізму зовнішніх відносин (інша назва – “зовнішньополітичний механізм”) сучасної держави має важливе науково-теоретичне і політико-практичне значення. З огляду на актуальність проблем формування і розвитку в Україні механізму зовнішніх відносин, так само як і механізму правової держави загалом, суттєвий інтерес представляє відповідний досвід Канади – країни, яка має давнi й усталені традиції демократії, і яка є одним із найперспективніших зовнішньополітичних партнерів України з огляду на україно-канадську Угоду про дружбу і співробітництво від 24 жовтня 1994 р.
Практичний досвід розвинутих країн у побудові і функціонуванні національного зовнішньополітичного механізму значною мірою знайшов своє відображення як у Конституції України, так і в ряді законодавчих актів – у Законі України “Про міжнародні договори України” від 22 грудня 1993 р., “Основних напрямах зовнішньої політики України”, схвалених Верховною Радою України 2 липня 1993 р., а також у “Положенні про дипломатичне представництво України за кордоном”, затвердженому розпорядженням Президента України 22 жовтня 1992 р., в “Положенні про дипломатичні представництва та консульські установи іноземних держав в Україні”, затвердженому Указом Президента України від 10 червня 1993 р. і в “Положенні про торгівельне представництво України за кордоном”, затвердженому Указом Президента України від 17 вересня 1993 р. Oднак сучасні конституційно-правові засади зовнішньополітичної діяльності України все ще мають достатньо можливостей подальшого вдосконалення – як у власне нормативній, так і в практичній, імплементаційній частині.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тематика дисертаційного дослідження відповідає науково-дослідній роботі відділу міжнародного права та порівняльного правознавства Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України “Сучасні тенденції розвитку міжнародного права та їх вплив на міжнародно-правову доктрину і практику України” (номер державної реєстрації 0102U007076).
Мета і завдання дослідження. Метою даного дисертаційного дослідження є виявлення закономірностей та особливостей правового регулювання реалізації зовнішніх функцій сучасної розвинутої держави, формування і функціонування конституційно-правового механізму її зовнішніх відносин, на прикладі Канади.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КОНСТИТУЦІЙНО-ПРАВОВИЙ МЕХАНІЗМ ЗОВНІШНІХ ВІДНОСИН КАНАДИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок