Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ВОДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА

ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ВОДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА

Назва:
ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ВОДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,33 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Шановний завідуючий, поважані співробітники кафедри, поважані прису
тні


Міністерство освіти і науки України
Донецький національний університет
Лисенко Марія Олександрівна
УДК 658.15:334.723 (477)
ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ВОДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник:
доктор економічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України Лисенко Юрій Григорович, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної кібернетики (м. Донецьк).
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Брюховецька Наталя Юхимівна, Донецький університет економіки та права, завідувач кафедри фінансів, проректор з наукової роботи (м. Донецьк);
кандидат економічних наук Марчук Дмитро Валерійович, ВАТ "Артемівський завод по обробці кольорових металів", заступник генерального директора з економіки та комерційних питань (м. Артемівськ).
Захист дисертації відбудеться 31 жовтня 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 28 вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Після значного періоду системних перетворень і реформ економіка України сьогодні виходить на траєкторію стійкого економічного зростання. Про це свідчать активізація фінансових ринків, стабільне збільшення реального ВВП країни, зростання промислового виробництва, доходів населення тощо.
Проте підприємства, що пов'язані з виробництвом та розподілом електроенергії, газу та води, все ще функціонують на базі принципів управління, які не відповідають сучасним вимогам ринкової економіки. Разом з цим, істотне зростання цін на енергоносії і державне регулювання тарифів на водні ресурси призвело до постійної збитковості підприємств водно-каналізаційного господарства. Наприклад, в Донецькій області підприємства, пов'язані з виробництвом і розподілом електроенергії, газу і води, тільки в 2005 році змогли досягти позитивного фінансового результату у розмірі 69,7 млн.грн., при цьому комунальні підприємства даної сфери все ще залишалися збитковими.
Проблемам вдосконалення систем управління виробничо-господарською діяльністю підприємств, їх ресурсному забезпеченню, а також управлінню оборотними коштами і витратами великих промислових підприємств присвячено значна кількість робіт вітчизняних і зарубіжних учених-економістів, зокрема, роботи О.І. Амоши, С.С. Аптекаря, В.М. Андрієнка, І.А. Бланка, Я.Г. Берсуцького, Ю.Ф. Брігхема, Н.Ю. Брюховецької, О.Д. Василика, В.В. Вітлінського, В.П. Вишневського, В.М. Геєця, П.В. Єгорова, В.В. Ковальова, Ю.Г. Лисенка, В.М. Суторміної, Дж. К. Ван Хорна, М.Г. Чумаченка, С.І. Юрія та інш. Проте комплекс проблем та напрямки вдосконалення систем управління процесами фінансово-господарської діяльності у сфері виробництва і розподілу води досліджено недостатньо. При цьому специфічні особливості даної сфери господарювання вимагають внесення коректив в існуючий інструментальний апарат управління, а також розробки нових методів реалізації фінансового механізму водно-каналізаційних підприємств у цілому, що обумовлює вибір теми, мету та завдання дисертації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ВОДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок