Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІКО–ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ ПОСЛУГ ВИРОБНИЧОГО ХАРАКТЕРУ

ЕКОНОМІКО–ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ ПОСЛУГ ВИРОБНИЧОГО ХАРАКТЕРУ

Назва:
ЕКОНОМІКО–ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ ПОСЛУГ ВИРОБНИЧОГО ХАРАКТЕРУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,59 KB
Завантажень:
341
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Кузьминчук Наталія Валеріївна
УДК 338.46
ЕКОНОМІКО–ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ
ПОСЛУГ ВИРОБНИЧОГО ХАРАКТЕРУ
Спеціальність 08.07.01 – економіка промисловості
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Внукова Наталія Миколаївна,
Харківський державний економічний університет,
професор кафедри фінансів.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Дикань Володимир Леонідович,
Харківська державна академія залізничного транспорту,
завідувач кафедри економіки підприємства і організації
виробництва;
кандидат економічних наук
Горбунов Микола Петрович,
Національний технічний університет “Харківський
політехнічний інститут”, доцент кафедри
менеджменту та інжинірингу.
Провідна установа: Інститут економіки промисловості НАН України,
відділ проблем регіональної економіки, м. Донецьк.
Захист дисертації відбудеться “15” травня 2002 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.050.02 в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий “05”квітня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М. Гаврись


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Протягом двох останніх десятиріч сфера послуг є одним з найбільш перспективних секторів світової економіки. Ринок послуг виробничого характеру (послуг, виробничих послуг) є важливою складовою економіки багатьох країн світу, і для цього є вагомі підстави. В умовах ринкової економіки виявляється одна з головних закономірностей суспільного розвитку – випереджаюче зростання сфери послуг у порівнянні з матеріальним виробництвом і розширення її господарських позицій. Специфічною особливістю сучасного етапу розвитку ринку послуг в Україні є деяке його пожвавлення, обумовлене появою ознак подолання кризових явищ в економіці. Збереження позитивних тенденцій можливе лише за умови проведення зваженої економічної політики, що потребує відповідного економіко–організаційного забезпечення, зокрема, поглиблення досліджень розвитку сфери послуг у промисловості.
При вирішенні теоретичних та практичних проблем розвитку послуг в промисловості автор керувався науковими дослідженнями відомих вчених–економістів: О. Амоші, Н. Внукової, О. Гаврилюка, Л. Демидової, В. Кардаша, Р. Колегаєва, О. Кочерги, В. Куценко, В. Маркової, А. Мельник, І. Продіуса, В. Рибалкіна, І. Семеняк, А. Челенкова, Г. Швиданенко, В. Юхименко, А. Яковлєва, П. Друкера, Ф. Котлера, В. Фучса та ін. Але існуючі теоретичні розробки та підходи до вирішення цієї проблеми охоплюють лише окремі аспекти розвитку виробничих послуг, тому існує потреба в її комплексному вивченні та дослідженні.
У наукових розробках цієї теми недостатньо відображено нові тенденції та явища, притаманні економіці України. Сфера послуг і дотепер є однією з найменш розвинутих сфер суспільного виробництва в країні і значно відстає за своїми масштабами від світового рівня. Актуальність теми дослідження посилюється збільшенням попиту на аналітичні дослідження результатів діяльності промислових підприємств та галузей сектора виробничих послуг, першочерговою потребою у нових теоретичних висновках щодо його стану. Виникає об’єктивна необхідність подальшого розвитку й удосконалення цієї сфери. Створення передумов для активізації промислової сфери послуг є необхідною умовою для подолання кризи, забезпечення стабілізації і зростання економіки. Таким чином, розробка і використання на практиці теоретичних основ економіко–організаційного забезпечення розвитку послуг виробничого характеру буде сприяти підвищенню ефективності промислового виробництва та рівня обслуговування на промислових підприємствах, слугуватиме важливим чинником поліпшення виробничих послуг на ринку України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕКОНОМІКО–ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ ПОСЛУГ ВИРОБНИЧОГО ХАРАКТЕРУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок