Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЦНІСТЬ І ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ СТАЛЕФіБРОБЕТОННиХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, АРМОВАНИХ ЕФЕКТИВНИМИ ВИДАМИ СТАЛЕВОЇ ФІБРИ

МІЦНІСТЬ І ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ СТАЛЕФіБРОБЕТОННиХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, АРМОВАНИХ ЕФЕКТИВНИМИ ВИДАМИ СТАЛЕВОЇ ФІБРИ

Назва:
МІЦНІСТЬ І ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ СТАЛЕФіБРОБЕТОННиХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, АРМОВАНИХ ЕФЕКТИВНИМИ ВИДАМИ СТАЛЕВОЇ ФІБРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,44 KB
Завантажень:
392
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО Розвитку та
БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ
БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ
(НДІБК) |
Цибульник Юлія Анатоліївна
УДК 624.012.4:691.147
МІЦНІСТЬ І ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ СТАЛЕФіБРОБЕТОННиХ ЕЛЕМЕНТІВ,
ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, АРМОВАНИХ ЕФЕКТИВНИМИ
ВИДАМИ СТАЛЕВОЇ ФІБРИ
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2008


Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Дочірньому підприємстві Донецький ПромбудНДІпроект Державного акціонерного товариства „Будівельна компанія Укрбуд” Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, відділ „Будівельні матеріали”.
Науковий керівник: | Доктор технічних наук, професор
Левін Віктор Матвійович,
Донбаська національна академія
будівництва та архітектури,
завідувач кафедри „Вища і прикладна
математика й інформатика”.
Офіційні опоненти: | Доктор технічних наук, професор
Барашиков Арнольд Якович,
Київський національний університет
будівництва і архітектури,
завідувач кафедри „Залізобетонні та
кам’яні конструкції”;
кандидат технічних наук, доцент
Білозір Віталій Володимирович,
Львівський національний аграрний університет,
доцент кафедри „Будівельні конструкції”
Захист відбудеться "08" липня 2008 г. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.833.01 у Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій за адресою: 03680, м. Київ-37, вул. І. Клименка, 5/2.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій (03680, м. Київ – 37, вул. І. Клименка, 5/2).
Автореферат розісланий "05" червня 2008 р.
Учений секретар спеціалізованої вченої ради, к.т.н., с.н.с. |
Слюсаренко Ю.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Сталефібробетон заслужено зарекомендував себе як матеріал, застосування якого досить ефективне у різних умовах: вплив деяких агресивних середовищ, нагрів, абразивні й ударні впливи, кріплення гірничих виробіток, злітно-посадочні смуги, посилення конструкцій і т.п.
Постійно вдосконалюються відповідні конструктивні рішення, а також види фібри. В Україні створені й виробляються такі нові ефективні види фібри, як фібра хвильова типів URW1050, URW1060, фібра анкерна типу HE1050, фібра плющена типу FE1050.
Актуальність теми. Широкому впровадженню нових ефективних видів української фібри й конструкцій з її застосуванням в Україні й за кордоном перешкоджає відсутність науково обґрунтованих даних про її властивості й методи розрахунку сталефібробетону з урахуванням цих властивостей.
Міцність фібри (особливо це стосується нових її типів) визначається міцністю дроту, з якого вона виробляється, і різними технологічними факторами, обумовленими особливостями її виготовлення й, у першу чергу, взаємодією дроту й робочих органів, формуючих фібру, а також формою самої фібри. Тому широке впровадження нової фібри вимагає урахування впливу технологічних факторів і форми фібри на її міцність. У свою чергу, особливості роботи фібри впливають на механічні властивості сталефібробетону. Таким чином, досить актуальним є проведення досліджень залежності міцності фібри від технологічних факторів і її форми, а так само механічних властивостей сталефібробетону, виготовленого з її застосуванням.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного й прикладного емпіричного характеру виконані у рамках держбюджетної теми Державного науково - дослідного інституту будівельних конструкцій (НДІБК), відділу «Теорії й методів розрахунку залізобетонних конструкцій» протягом 01.2003-12.2003 р. «Експериментально-теоретичні дослідження властивостей нових видів арматурних прокатів з метою забезпечення їх провадження в практиці будівництва” та у рамках кафедральної держбюджетної теми Донбаської національної академії будівництва і архітектури (ДонНАБА), кафедра «Залізобетонні конструкції» К-2-11-01 „Розробка методів оцінки напружено-деформованого стану залізобетонних споруд, що мають дефекти і пошкодження, та тих, що працюють у складних температурних умовах, і методів їх підсилення, включаючи підсилення сталефібробетоном” (держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МІЦНІСТЬ І ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ СТАЛЕФіБРОБЕТОННиХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, АРМОВАНИХ ЕФЕКТИВНИМИ ВИДАМИ СТАЛЕВОЇ ФІБРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок