Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ

ФОРМУВАННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,98 KB
Завантажень:
249
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ
АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
МИЛЕНКОВА Римма Володимирівна
УДК [378.032: 001.895]: 336. 7 (043.3)
ФОРМУВАННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
КИЇВ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті педагогіки Академії педагогічних наук України.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент
КОЗЛОВА Олена Григорівна,
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, завідувач кафедри педагогіки вищої школи та педагогічного менеджменту.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
ПАЛАМАРЧУК Валентина Федорівна,
Університет менеджменту освіти АПН України;
кандидат педагогічних наук
САВЧЕНКО Ганна Олександрівна,
Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, старший викладач кафедри вищої математики та інформаційних технологій.
Захист відбудеться «17» червня 2008 р. о «12» годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.455.01 в Університеті менеджменту освіти АПН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Артема, 52-А, корпус 3, актова зала.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Університету менеджменту освіти АПН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Артема, 52-А, корпус 3.
Автореферат розісланий «17» травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.І. Зайченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження зумовлена інноваційними змінами в суспільстві, зокрема включенням України до євроінтеграційних процесів.
У часи перехідного періоду, який має ознаки незбалансованості економіки та високого рівня невизначеності векторів розвитку суспільства, винятково важливими учасниками інноваційно-динамічних змін виступають такі фінансові інститути, як банки. Вони відіграють найважливішу роль у подоланні кризи фінансових систем та забезпеченні сталого розвитку в умовах глобалізації, сприяють інтеграції країни у світову спільноту як рівноправного учасника ринкових перетворень.
Для ефективної реалізації завдань, покладених на банківські установи, необхідно вдосконалювати систему своєчасного оперативного задоволення потреб у фахівцях такої якості, яка забезпечуватиме конкурентоспроможність фінансової галузі України. Подальші зміни у суспільстві значною мірою залежать від того, наскільки сформовано освітню, загальнокультурну та соціально-психологічну готовність особистості фахівця банківської справи до сприйняття і творчого втілення в життя ідеї розвитку економіки України на інноваційних засадах.
Ураховуючи роль молодого покоління в розвитку інноваційних процесів країни та можливості, які надає система професійної підготовки особистості, саме на вищу освіту покладається завдання формування інноваційної культури фахівців. Професійна освіта не тільки сприяє реалізації цілей та можливостей людини, але також забезпечує адаптацію до швидкозмінних вимог навколишнього середовища, формує інноваційний світогляд, виступає фактором піднесення інтелектуального капіталу суспільства.
Соціальний запит на розробку методики формування інноваційної культури майбутніх фахівців зумовлено новими вимогами до професійної підготовки особистості. Запити педагогічної практики щодо досліджуваної проблеми зумовлені тим, що вищі навчальні заклади недостатньо реагують на наявні тенденції та теоретичні напрями підготовки сучасних спеціалістів.
Вивчення стану розв’язання проблеми в наукових джерелах з освітніх інновацій показало, що на теоретико-методологічному рівні найбільш докладно цю проблему розглянуто в роботах А. Герасимова, І. Єрмакова, Т. Ковальвої, І. Логінова, В. Паламарчук, І. Перлакі, І. Пригожина, Б. Санто та ін. Фактори, що впливають на прийняття рішення про введення нового, а також фактори впровадження інновацій в освіті досліджують зокрема Л. Даниленко, О. Козлова, О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок