Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК В СИСТЕМІ ГІРНИЧОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ

УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК В СИСТЕМІ ГІРНИЧОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК В СИСТЕМІ ГІРНИЧОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,69 KB
Завантажень:
486
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Київський національний економічний університет
Нападовська Любов Василівна
УДК 65.012.4
УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК
В СИСТЕМІ ГІРНИЧОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.04-Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Київ 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі обліку в промисловості Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант доктор економічних наук, професор
КУЖЕЛЬНИЙ Микола Васильович
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри обліку в промисловості
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор, академік НАН України,
ЧУМАЧЕНКО Микола Григорович
Київський національний економічний університет, завідувач кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу
доктор економічних наук, професор
МНИХ Євген Володимирович
Львівський національний університет ім. Івана Франка, завідувач кафедри обліку і аудиту
доктор економічних наук, професор
ПУШКАР Михайло Семенович
Тернопільська академія народного господарства, завідувач кафедри бухгалтерського обліку в промисловості
Провідна установа- Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, Міністерство освіти і науки України, кафедра обліку і аудиту, м. Луганськ
Захист відбудеться “ 20 “ червня 2002 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 26.006.02 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 317 .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, Київ, просп. Перемоги, 54/1.
Автореферат розісланий “ 15 “ травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М.ПОДДЄРЬОГІН
кандидат економічних наук, професор
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток ринкових відносин вимагає створення адекватної системи обліку на гірничорудних підприємствах, які займають значну частину в обсягах промислового виробництва України. Для забезпечення ефективної роботи і конкурентоздатності підприємств у сучасних умовах важливе значення має перебудова системи обліку. Це повинно проявитись у переорієнтації в першу чергу на задоволення внутрішніх потреб управління підприємством, що зумовлює необхідність посилення інформаційної функції обліку.
В умовах ринкової економіки кожне підприємство самостійно обирає напрями розвитку, обсяги виробництва, систему збуту продукції, соціальну і інвестиційну політику. Тому створення на підприємствах системи управлінського обліку є об'єктивною необхідністю, оскільки у кожного підприємства виникає потреба накопичувати інформацію за різноманітними аспектами з метою ефективного планування, нормування, організації виробництва, контролю та аналізу.
Система обліку повинна розвиватись відповідно до необхідності зменшення в процесі управління невизначеності ситуації, в якій здійснюється діяльність, а тому теоретичною основою удосконалення управлінського обліку повинні стати фундаментальні науки. Лише завдяки системної та комплексної інформації можливо уникнути невизначеності в діяльності, яка збільшує ризик прийняття помилкових управлінських рішень.
Основною рисою системи обліку в сучасний період повинна стати доцільність задовольняти потреби внутрішніх користувачів. Тому систему обліку необхідно розвивати у взаємозв'язку з плануванням, організацією і управлінням виробництвом, нормуванням, аналізом та спрямовувати згідно з потребами управління.
Очевидно, мета і завдання управлінського обліку в сучасних умовах повинні значно розширитись. При цьому на перший план виступає підготовка необхідної інформації для прогнозування діяльності підприємств та розробки можливих альтернативних варіантів для прийняття оптимальних короткострокових та довгострокових управлінських рішень.
Отже, необхідно створити інформаційну інфраструктуру, яка б задовольняла потреби внутрішніх користувачів. Сьогодні система обліку повинна не лише відображати фактичну діяльність підприємств, але й забезпечувати необхідною інформацією всі рівні управління для прийняття рішень при здійсненні поточної діяльності та пов'язаної з майбутнім підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК В СИСТЕМІ ГІРНИЧОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок