Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКОВОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ УКРАЇНИ (на прикладі малих підприємств)

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКОВОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ УКРАЇНИ (на прикладі малих підприємств)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКОВОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ УКРАЇНИ (на прикладі малих підприємств)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,10 KB
Завантажень:
510
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
УКООПСПІЛКА
Львівська комерційна академія
Стеців Ігор Ігорович
УДК 657.1:334.012.64
С 79
ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКОВОГО ПРОЦЕСУ
В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ
БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ УКРАЇНИ
(на прикладі малих підприємств)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВІВ - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі аудиту Львівської комерційної академії Укоопспілки.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Мних Євген Володимирович,
Львівський національний університет ім. Ів.Франка,
завідувач кафедри обліку і аудиту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Сопко Василь Васильович, Київський національний економічний університет, професор кафедри
бухгалтерського обліку в промисловості;
кандидат економічних наук, доцент
Задорожний Зіновій Васильович,
Тернопільська академія народного господарства,
доцент кафедри економіки і управління інвестиціями.
Провідна установа Одеський державний економічний університет
Міністерства освіти і науки України, кафедра бухгалтерського обліку та аудиту, м. Одеса.
Захист відбудеться "18" квітня 2002 року о "11.00" годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.840.01. по захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук у Львівській комерційній академії Укоопспілки за адресою: 79005, м.Львів-5, вул.Туган-Барановського,10.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівської комерційної академії Укоопспілки за адресою: 79005, вул.Туган-Барановського,10.
Автореферат розісланий "16" березня 2002 року
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Україна визначила напрям розвитку економіки, характерний для держав з ринковими умовами господарювання, з метою входження її до світового співтовариства. Внаслідок цього розширився діапазон організаційних форм підприємств, здійснено дерегулювання їх діяльності, створено новий порядок відносин з державою. Поряд з цим зростає ризик і відповідальність суб'єктів господарювання та необхідність контролю їх функціонування. Це обумовлює нове ставлення користувачів до економічної інформації, підвищує вимоги до інформаційної системи менеджменту і насамперед до бухгалтерського обліку, як основного її складника. На нинішньому етапі державотворення перед бухгалтерським обліком постала потреба у виробленні нових методик створення бухгалтерської інформації. Вони повинні бути адекватні змінам економіки та відповідати міжнародним стандартам, що викликало необхідність у реформуванні системи бухгалтерського обліку України. Для реалізації завдань прийнято Закон “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, затверджено національні Положення (стандарти) та План рахунків бухгалтерського обліку, норми яких передбачають багатогранну перебудову організації бухгалтерського обліку. Аналіз цих документів дає підстави вважати, що реформування системи бухгалтерського обліку передусім впливає на здійснення облікового процесу. Тому, на сьогодні особливо гостро постають питання його організації як такі, що дозволяють структуризувати напрями змін, визначити шляхи їх реалізації в системному комплексному порядку. Трансформації, що відбуваються в Україні, обумовлюють перегляд наявних наукових засад організації з метою узгодження їх з нормативною базою і максимального наближення до умов здійснення облікової діяльності на підприємствах, у т.ч. малих, обліковий процес яких ми обрали за об'єкт цього дослідження.
Огляд літературних джерел показує, що окремі аспекти організації бухгалтерського обліку в різному обсязі висвітлюють автори: Е.Н. Авдаков,
В.Д. Андрєєв, В.В. Бабіч, А.Л. Бикова, П.С. Безруких, М.Т. Білуха,
Ф.Ф. Бутинць, Ю.А. Верига, Я.А. Гончарук, З.В. Гуцайлюк, Н.М. Грабова,
А.А. Додонов, І.А. Єфремов, Е.Н. Євстігнєєв, І.П. Житна, Г.П. Журавель,
А.Д. Зикова, Ю.С. Ігумнов, В.Г. Калупов, А.Н. Кашаєв, З.В. Кір'янова,
Л.М. Крамаровський, М.В. Кужельний, А.М. Кузьмінський, Ю.Я. Литвин,
Б.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКОВОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ УКРАЇНИ (на прикладі малих підприємств)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок