Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ ВАЖКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ

РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ ВАЖКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ

Назва:
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ ВАЖКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,37 KB
Завантажень:
373
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Національний гірничий університет
На правах рукопису
УДК
Скудар Роман Валерійович
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ
РЕФОРМУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ ВАЖКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ
Спеціальність 08.06.01 - Економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті економіки промисловості Національної академії наук України (м. Донецьк) у відділі економічних проблем охорони праці і соціальної політики.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор, академік НАН України Амоша Олександр Іванович,
Інститут економіки промисловості НАН України
(м. Донецьк), директор.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Петренко Ірина Валентинівна,
Донецький державний університет управління Міністерства освіти і наук України(м. Донецьк), завідувачка кафедри управління персоналом і економіки праці.
кандидат економічних наук, Вагонова Олександра Григорівна,
Національний гірничий університет Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ), доцент кафедри економіки промисловості.
Провідна організація – Криворізький технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Кривий Ріг), кафедра обліку, аудиту та фінансового аналізу.
Захист відбудеться "15" квітня 2005 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради --------------------------------К 08.080.01 при Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 19).
Автореферат розісланий "_13_"_березня_2005 р.
Учений секретар спеціалізованої вченої ради О.П.Грідін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Перехід України на систему ринкових відносин заклав основи для економічного росту, що після десятилітньої кризи вперше позначився в 2000 р. по завершенню широкомасштабних структурних зрушень макро- і мікроекономічного характеру в національному господарстві країни, в окремих галузях виробництва і на рівні окремих підприємств. Формування різних форм власності, упровадження нових форм управління, законодавче закріплення взаємин між виробниками, фінансове забезпечення підприємницької діяльності все це разом узяте ввійшло в поняття реструктуризації. Вітчизняні і закордонні економісти досить докладно досліджували ці моменти. Зокрема, питання реструктуризації підприємств і різноманіття форм власності розглянуті в роботах Бєлих Л.П., Данилова Н.Е., Євсєєва А.Т., Лукінова І.І., Федотової М.А. та ін. Питання формування нових систем управління підприємствами і регіонами найбільше детально досліджені в працях Амоши О.І., Берсуцкого Я.Г., Губерної Г.К., Іванова Н.І., Норберта Т. і ін. Питанням фінансової стійкості підприємств присвячений найбільш великий обсяг досліджень, що знайшли своє відображення в роботах Беренса В., Лемберта Т., Москвина В.Р., Панкова В.А., Портеру М., Савчука В.П., Хобти В.М., Чумаченко Н.Г. і ін. При цьому характерною рисою більшості досліджень, проведених за останні кілька років, стала пряма чи непряма вказівка на необхідність реструктуризації саме процесу виробництва, хоча це поняття дотепер не має цілком конкретного і точного визначення своєї сутності і змісту як з теоретичної, так і з практичної точок зору.
У кожній галузі національної економіки реструктуризація виробництва крім загальних ознак і закономірностей має деякі особливості. Тому в даному дослідженні ця проблема розглядається в розрізі підприємств важкого машинобудування. Неможливо не відзначити, що реструктуризація виробництва є вихідним і одночасно завершальним пунктом реструктуризації підприємства, а також тих структурних змін, що супроводжують цей процес під впливом зовнішніх і внутрішніх факторів, що обумовлюють необхідність здійснення структурних реформ на підприємницькому, регіональному і державному рівні функціонування національної економіки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ ВАЖКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок