Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Гідроприводний розчинонасос подвійної дії

Гідроприводний розчинонасос подвійної дії

Назва:
Гідроприводний розчинонасос подвійної дії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,55 KB
Завантажень:
329
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Міністерство освіти і науки України
Полтавський державний технічний університет
імені Юрія Кондратюка
Кукоба Анатолій Тихонович
УДК 693.6.002.5
Гідроприводний розчинонасос подвійної дії
05.05.02 – Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава – 2000
Дисертація є рукописом
Робота виконана в Полтавському державному технічному університеті імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри
будівельних машин і обладнання,
заслужений працівник вищої школи України
Онищенко Олександр Григорович.
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор, завідувач
кафедри експлуатації та ремонту будівельних
машин Київського національного технічного
університету будівництва та архітектури
Міністерства освіти і науки України
Назаренко Іван Іванович, –
доктор технічних наук, професор, завідувач
кафедри конструювання машин і технологічного
обладнання Кременчуцького державного
політехнічного інституту
Маслов Олександр Гаврилович.
Провідна установа: Харківський державний технічний університет
будівництва та архітектури, кафедра механізації
будівельних процесів.
Захист відбудеться 18.10. 2000 року, о 1300, на засіданні спеціалізованої вченої ради К 44.052.01 Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24 (зала засідань – аудиторія 218)
Автореферат розісланий 15.09. 2000 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент М.П. Нестеренко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У будівництві до найбільш трудомістких процесів належать оздоблювальні операції, що пов’язані з використанням будівельних розчинів. Для їх механізації створюються штукатурні станції й розчинонасоси різних конструкцій. Останнім часом намітилась тенденція впровадження достатньо економічних штукатурних станцій із гідравлічним приводом. Так, у штукатурній станції СШ–4 конструкції Полтавського державного технічного університету два гідроциліндри застосовуються для опускання і підйому бункера змішувача, який приймає розчин із кузова автосамоскида. В штукатурній станції СО–114 Мінського НДІБМІ за допомогою гідропривода переміщується спеціальний струг. Указані станції обладнані розчинонасосами з механічними приводами, а масляні насосні установки, які є у складі цих станцій, використовуються вкрай неефективно – вони вмикаються протягом зміни лише короткочасно по кілька разів.
Тому застосування в таких станціях гідроприводних розчинонасосів дасть змогу підвищити ефективність використання масляних насосних установок, зменшити встановлену електричну потужність станції, її габарити й масу. Крім того, гідравлічний привод розчинонасосів може надати їм такі переваги, як мала пульсація подачі розчину, можливість передачі великих робочих зусиль при малих розмірах деталей привода, висока надійність у роботі за рахунок повної відсутності бічних зусиль на тертьових деталях поршневої групи насосної колонки, надійність захисту від перевантажень розчинонасоса і трубопроводів, зручність обслуговування.
Гідроприводний розчинонасос, обладнаний власною масляною насосною установкою, може використовуватись у складі будь-якої штукатурної станції або автономно. При його застосуванні у штукатурній станції з гідроприводами остання не потребує окремої маслонасосної установки, оскільки її гідроприводи можуть бути підключені безпосередньо до розчинонасоса.
Особливо цінною властивістю гідроприводного розчинонасоса є можливість плавного регулювання подачі розчину як у ручному, так і в автоматичному режимі, зокрема безпосередньо з робочого місця штукатура.
Однак застосування малоімпульсних розчинонасосів із гідравлічним приводом стримується через недостатність дослідження робочих процесів та відсутність нових високопродуктивних конструкцій.
У зв’язку з цим можна вважати, що дослідження із створення малоімпульсного розчинонасоса подвійної дії з гідравлічним приводом, які виконані в дисертації, є актуальними.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Гідроприводний розчинонасос подвійної дії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок