Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Підготовка майбутніх вчителів трудового навчання з профілю „Автосправа”

Підготовка майбутніх вчителів трудового навчання з профілю „Автосправа”

Назва:
Підготовка майбутніх вчителів трудового навчання з профілю „Автосправа”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,47 KB
Завантажень:
423
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний Педагогічний університет
імені М.П. Драгоманова
Педорич Анатолій Володимирович
УДК 378.14:62
Підготовка майбутніх вчителів трудового навчання з профілю „Автосправа”
13.00.02 – теорія та методика трудового навчання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Чернігівському державному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, професор
Гетта Василь Григорович,
Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка, професор кафедри основ матеріалознавства і трудового навчання.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Лузік Ельвіра Василівна,
Національний авіаційний університет,
завідувач кафедри педагогіки і психології;
кандидат педагогічних наук, доцент
Андріяшин Володимир Іванович,
Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова,
Інститут гуманітарно-технічної освіти, директор
Провідна установа: Криворізький державний педагогічний університет, кафедра трудового навчання, Міністерство освіти і науки України, м. Кривий Ріг.
Захист відбудеться 25 квітня 2006 року о 16 30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.053.05 у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова, 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9.
Автореферат розіслано __15__березня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П.Гнеденко


Загальна характеристика роботи
Актуальність дослідження. В умовах розбудови української держави, глибоких і динамічних перетворень, що відбуваються в усіх сферах нашого суспільства, входження України в Болонську угоду відбувається реформування системи вищої освіти. У вищій школі триває процес розроблення та затвердження державних стандартів освіти, впроваджуються новітні технології навчання, підвищується професійна підготовка випускників. Нові вимоги до фахової підготовки майбутніх учителів ставляться в Законах України „Про освіту”, „Про вищу освіту”, Національній доктрині розвитку освіти України у ХХІ столітті, Державному стандарті базової і повної середньої освіти, Концепції профільного навчання в старшій школі, Концепції загальної середньої освіти (12-річна школа).
Результати аналізу педагогічної практики у вищих навчальних закладах (ВНЗ) освіти України свідчать, що рівень підготовки майбутніх вчителів з профілю „Автосправа” ще не повністю задовольняє сучасним вимогам суспільства і не забезпечує студента обсягом знань та умінь, які необхідні для майбутньої професійної діяльності.
Подальший розвиток нашої держави, прискорення науково-технічного прогресу, розвиток сучасних економіко-правових відносин у нашій країні неможливі без підвищення якості освіти громадян України, а особливо старшокласників, учнів професійно-технічної освіти та студентів ВНЗ як майбутніх фахівців народного господарства. Сьогодні в Україні близько 10 млн. осіб мають посвідчення водія, що становить майже третину активного населення країни. В майбутньому буде зростати не тільки їх кількість, а й рівень підготовки, тому гостро стоїть потреба у кваліфікованих вчителях автосправи.
Окремим аспектам даної проблеми присвячені праці багатьох науковців: реформування, оновлення змісту освіти та концептуальні засади професійної підготовки майбутніх фахівців розглядали В.П.Андрущенко, С.У.Гончаренко, І.А.Зязюн, Н.Г.Ничкало, В.К.Сидоренко та інші; відбір та формування змісту освіти фахівця та змістовної підготовки вчителя автосправи – П.Р.Атутов, В.П.Беспалько, В.І.Гусєв, П.Я.Дзюба, В.О.Поляков, П.І.Ставський, Д.О.Тхоржевський, С.М.Шабалов та інші; розробка моделі фахівця, побудова навчальних планів та навчальних програм, розроблення та впровадження інтегрованих навчальних курсів – Г.А.Атанов, В.І.Бондар, У.Н.Нішаналієв, Г.Є.Левченко, В.М.Мадзігон, Д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Підготовка майбутніх вчителів трудового навчання з профілю „Автосправа”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок