Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ТРИВАЛИХ ПРОЦЕСІВ ТА КОРОЗІЇ НА МІЦНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ ДІЇ НАВАНТАЖЕННЯ

ВПЛИВ ТРИВАЛИХ ПРОЦЕСІВ ТА КОРОЗІЇ НА МІЦНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ ДІЇ НАВАНТАЖЕННЯ

Назва:
ВПЛИВ ТРИВАЛИХ ПРОЦЕСІВ ТА КОРОЗІЇ НА МІЦНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ ДІЇ НАВАНТАЖЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,86 KB
Завантажень:
470
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Струк Роман Федорович
УДК 624.012:620.193
ВПЛИВ ТРИВАЛИХ ПРОЦЕСІВ ТА КОРОЗІЇ НА МІЦНІСТЬ
ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ ДІЇ НАВАНТАЖЕННЯ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Будівельні конструкції та мости” Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
БЛІХАРСЬКИЙ Зіновій Ярославович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
доцент кафедри будівельних конструкцій та мостів
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
БАРАШИКОВ Арнольд Якович
Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
КРІТОВ Віталій Олексійович
Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, м. Київ, завідувач відділу огороджувальних конструкцій будівель та споруд | Провідна установа: | Одеська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій. |
Захист відбудеться 1 липня 2005р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.04 в Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 23 травня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.056.04,
к.т.н., с.н.с. В.Г. КобієвЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Досить часто експлуатація залізобетонних конструкцій будівель та споруд відбувається в агресивному навколишньому середовищі. Це стосується більшості промислових будівель, особливо з хімічним виробництвом, морських прибережних споруд, експлуатації будівель у відкритих середовищах, тощо. Дія агресивного середовища викликає корозію бетону та арматури залізобетонних конструкцій і, як наслідок, зменшує їх несучу здатність та експлуатаційну придатність. Це накладає свій відбиток на вимоги до їх проектування та прогнозування надійного ресурсу. Для адекватної оцінки експлуатаційного терміну різних будівель з корозійними пошкодженнями конструкцій необхідно в кожному конкретному випадку враховувати взаємну дію різних чинників на їх працездатність.
Особливістю корозії залізобетонних конструкцій реальних будівель та споруд є те, що процеси деградації проходять під навантаженням, як мінімум від власної ваги конструкцій, при дії певного рівня напружень в бетоні та арматурі. Це вносить свої особливості в корозійні процеси, пов’язані зі зміною щільності матеріалів, їх структури, прогресуючому впливу корозійних пошкоджень, викликаному концентрацією напружень в місцях дефектів. Важливим питанням є розроблення методик розрахунку несучої здатності та експлуатаційної придатності залізобетонних конструкцій з корозійними пошкодженнями. Це пов’язано з необхідністю визначення довговічності і надійності будівель та споруд, термінів їх безпечної експлуатації. Оскільки на даний час не існує єдиної теорії розрахунку залізобетонних конструкцій з корозійними пошкодженнями бетону та арматури актуальним є розробка методик розрахунку на базі діючих норм.
Отже, дослідження корозії залізобетонних конструкцій, яка відбувається з часом при наявності агресивного середовища є актуальною, особливо беручи до уваги те, що за різними даними щорічні втрати від корозії, як в нашій країні, так і за кордоном становлять 4…6% ВВП. Актуальність досліджень корозійних впливів на несучу здатність та експлуатаційну придатність залізобетонних конструкцій підтверджується також Указом Президента України №1420/98 від 31.12.1998р. "Про нейтралізацію загроз, обумовлених погіршенням екологічної і техногенної обстановки в Україні", Постановою Кабінету Міністрів України №409 від 15.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВПЛИВ ТРИВАЛИХ ПРОЦЕСІВ ТА КОРОЗІЇ НА МІЦНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ ДІЇ НАВАНТАЖЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок