Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ЧИСТОВИХ КОСОКУТНИХ ТОРЦЕВИХ ФРЕЗ З КОМБІНОВАНИМИ СХЕМАМИ РІЗАННЯ

РОЗРОБКА ЧИСТОВИХ КОСОКУТНИХ ТОРЦЕВИХ ФРЕЗ З КОМБІНОВАНИМИ СХЕМАМИ РІЗАННЯ

Назва:
РОЗРОБКА ЧИСТОВИХ КОСОКУТНИХ ТОРЦЕВИХ ФРЕЗ З КОМБІНОВАНИМИ СХЕМАМИ РІЗАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,76 KB
Завантажень:
330
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
"КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
ГРОМОВИЙ ОЛЕКСІЙ АНДРІЙОВИЧ
УДК 621.914
РОЗРОБКА ЧИСТОВИХ КОСОКУТНИХ ТОРЦЕВИХ ФРЕЗ
З КОМБІНОВАНИМИ СХЕМАМИ РІЗАННЯ
Спеціальність 05.03.01 – Процеси механічної обробки, верстати та інструменти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Житомирському інженерно-технологічному інституті на кафедрі технології машинобудування і конструювання технічних систем Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Мельничук Петро Петрович,
Житомирський інженерно-технологічний інститут,
ректор, завідувач кафедри технології машинобудування
і конструювання технічних систем.
Офіційні опоненти:
член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, професор
РОДІН Петро Родіонович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, м. Київ, професор кафедри інструментального виробництва
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник,
КРИВОШЕЯ Анатолій Васильович, Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України, м. Київ, старший науковий співробітник.
Провідна установа
Запорізький національний технічний університет, кафедра “Металорізальні верстати і інструменти”, Міністерство освіти і науки України, м. Запоріжжя.
Захист відбудеться 25 листопада 2002 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.002.11 при Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37, навчальний корпус № 1, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий 25 листопада 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор Кузнєцов Ю.М.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Корпуси механізмів, приладів, апаратів, а також опори, рами, станіни складають більше 13% масиву продукції машинобудування і металообробки. Матеріалом цих деталей є чавуни (близько 60%) і загартована сталь (до 20%). В технологічних процесах виготовлення деталей від 10 % до 50% деталей повинні мати шорсткість оброблених поверхонь не більше 1,6 мкм.
Останнім часом чистова обробка плоских поверхонь все частіше виконується торцевим фрезеруванням, як правило, стандартними торцевими фрезами, які мають ряд недоліків. Усунення цих недоліків є важливою задачею, яка може вирішуватись в кількох напрямках. Одним з напрямків вирішення поставленої задачі є проектування більш досконалих конструкцій фрез з комбінованими схемами різання, які б відповідали поставленим вимогам та враховували накопичений досвід та результати сучасних наукових досліджень, з метою подальшого застосування таких фрез на виробництві.
При розробці спеціальних торцевих фрез з комбінованими схемами різання основною метою є встановлення раціональних конструктивних параметрів фрез та режимів експлуатації. Крім цього, застосування чистових торцевих фрез з комбінованими схемами різання викликає необхідність вивчення особливостей кінематики обробки.
Дослідження та вирішення розглянутих питань, які направлені на підвищення якості чистової обробки плоских поверхонь деталей, є актуальною задачею і має велике значення на сучасному етапі розвитку інструментального виробництва та машинобудування в цілому.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація є складовою частиною досліджень, що виконувались в Житомирському інженерно-технологічному інституті за пріоритетним напрямком "Новітні технології та ресурсозберігаючі технології в енергетиці, промисловості та агропромисловому комплексі" згідно з Законом України "Про пріоритетні напрямки розвитку науки і техніки" від 11 липня 2001р. №2623-III (науково-дослідна робота "Розробка прогресивного багатолезового інструменту для чистової обробки плоских протяжних поверхонь на вертикально-фрезерних верстатах" РК №0102V005622).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: РОЗРОБКА ЧИСТОВИХ КОСОКУТНИХ ТОРЦЕВИХ ФРЕЗ З КОМБІНОВАНИМИ СХЕМАМИ РІЗАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок