Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> інтеграція БУДІВЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАІНИ до СВІТОВОГО ГОСПОДАРСТВА

інтеграція БУДІВЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАІНИ до СВІТОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Назва:
інтеграція БУДІВЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАІНИ до СВІТОВОГО ГОСПОДАРСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,41 KB
Завантажень:
589
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Подольський Ростислав Юрійович
УДК:339.92:69(477)
інтеграція БУДІВЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАІНИ до СВІТОВОГО ГОСПОДАРСТВА
Спеціальність 08.05.01 – світове господарство і міжнародні економічні відносини
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі маркетингу Донецького національного університету
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, професор
Бєлявцев Михайло Іванович,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри маркетингу
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Азарян Олена Михайлівна, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, зав.кафедрою маркетингу і комерційної справи;
кандидат економічних наук Анісімова Ольга Миколаївна, Приазовський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м.Маріуполь), доцент кафедри економічної теорії.
Провідна установа:
Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України (м.Київ), кафедра міжнародного менеджменту.
Захист відбудеться „27” травня 2005 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.03 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: Україна, м.Донецьк, вул.Челюскінців, 186, ауд. 409.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Донецького національного університету за адресою: Україна, м.Донецьк, вул.Університетська, 24.
Автореферат розісланий „ 22” квітня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент С.П.Калініна


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах розвитку міжнародних економічних відносин перед Україною постає завдання як закріплення своєї присутності на світових ринках, так і інтеграції економічної системи до світового господарства, що неможливо без приведення у відповідність до міжнародних стандартів параметрів розвитку суспільства, технологій макро- і мікроекономічного управління.
Процес міжнародної інтеграції буде більш результативним, якщо формування національної економічної системи відбуватиметься з використанням різноманітних форм інтеграційного співробітництва у різних галузях соціально-економічних відносин. Однією з його форм виступає залучення іноземних інвестиційних ресурсів до діяльності національних підприємств будівельного комплексу, який є системоутворюючим для активізації інвестиційного процесу, підвищення міжнародної конкурентоспроможності, інтеграції економіки України до світової системи господарства. Визначальним критерієм ефективності освоєння іноземних інвестицій для іноземного інвестора в будівництві є прибуток і його максимізація, що вимагає використання маркетингового підходу як системи господарювання і ринкового механізму оптимізації управлінських рішень.
На сьогоднішній день ефективність функціонування будівельного комплексу є індикатором якості міжнародних інтеграційних зусиль України. Бо, наприклад, зростання обсягів житлового будівництва свідчить про покращення мікро- і макропоказників, а підвищення розмірів інвестицій в основний капітал – про здатність промислових підприємств у найкоротший термін задовольняти попит і бути готовими поглинути іноземні інвестиції для формування нового циклу економічного розвитку, інтеграції національної економіки до світової системи господарювання.
Водночас необхідним є детальне вивчення як ступеня інвестиційної привабливості об’єкта інвестування, так і загального стану результативності інвестиційної діяльності на рівні держави, галузі, регіону, окремого підприємства будівельного комплексу. При цьому все більш актуальною стає необхідність наукового обґрунтування шляхів інтеграції будівельного комплексу України до світового господарства як засобу підвищення загального ступеня міжнародного інтеграційного співробітництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: інтеграція БУДІВЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАІНИ до СВІТОВОГО ГОСПОДАРСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок