Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УСТАНОВКА ДЛЯ КОРЕКТНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ І ХАРАКТЕРИСТИК РОЗІМКНЕНИХ ЗРАЗКІВ І ВИРОБІВ

УСТАНОВКА ДЛЯ КОРЕКТНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ І ХАРАКТЕРИСТИК РОЗІМКНЕНИХ ЗРАЗКІВ І ВИРОБІВ

Назва:
УСТАНОВКА ДЛЯ КОРЕКТНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ І ХАРАКТЕРИСТИК РОЗІМКНЕНИХ ЗРАЗКІВ І ВИРОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,77 KB
Завантажень:
345
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
"ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Нгуєн Ба Тай
УДК 620.179.14
УСТАНОВКА ДЛЯ КОРЕКТНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ
І ХАРАКТЕРИСТИК РОЗІМКНЕНИХ ЗРАЗКІВ І ВИРОБІВ
Спеціальність 05.11.13 – прилади і методи контролю
та визначення складу речовин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2001
Дисертація є рукопис
Робота виконана в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Себко Вадим Пантелійович,
Національний технічний університет "ХПІ",
завідувач кафедри приладів та методів
неруйнівного контролю.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук
Ігуменцев Євген Олександрович,
Інженерно-технічний центр "Діагностика",
Державного комітету України по нагляду за
охороною праці, м. Харків, заступник директора.
кандидат технічних наук,
Москаленко Ігор Іванович,
Харківський державний центр стандартизації,
метрології та сертифікації, м. Харків, директор.
Провідна установа: Харківський державний технічний університет
радіоелектроніки, кафедра "Електронні обчислювальні
машини" Мінистерства освіти і науки України,
м. Харків
Захист відбудеться "_27" вересня 2001 р. о 14_30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.09 у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".
Автореферат розісланий "_1__" _серпня___ 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Горкунов Б.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Останнім часом особлива увага приділяється розвитку методів і засобів для контролю магнітних параметрів і характеристик замкнутих і розімкнутих виробів і зразків, оскільки останні є основними елементами і вузлами енергетичного устаткування. Становить практичний інтерес дослідження параметрів виробів у постійних магнітних полях, тому що в цьому випадку магнітне поле цілком промагнічує виріб, що дозволяє одержувати якісні магнітні параметри і характеристики об'єктів дослідження. Розімкнуті феромагнітні і слабоферомагнітні вироби (прутки, труби, дроти, заготовки) складають великий обсяг продукції, що випускається промисловістю у технічно розвнених країнах. Тому магнітний контроль параметрів таких виробів, має основний недолік, пов'язаний з тим, що для створення досить однорідного поля виникають вимоги, які полягають в необхідності використання досить довгої катушки. У той же час з метою зменшення фактора, що розмагнічує, потрібно мати досить довгі зразки. Що стосується вибору джерела магнітного поля, то в цьому плані найбільше задовольняє зазначеній вимозі однорідності поля котушки Гельмгольца КГ, що представляють собою дві котушки з відстанню між ними, рівному їх радіусам. Такі котушки створюють однорідне магнітне поле невеликої довжини уздовж їхньої подовжньої осі. Крім того, важливими достоїнствами КГ є відкритість виробу, що дає можливість вільного доступу до нього, тобто можливість розміщення усередині КГ різних датчиків для дослідження физико – механічних параметрів (міцність, твердість, температура, хімічний склад і ін.) матеріалів різноманітного асортименту.
Однак, навіть при використанні КГ виникає важливе для практики питання, яке полягає в співвідношенні довжини виробу (чи зразка) і довжини магнітного поля КГ (або відстанню між котушками Гельмгольца). Ще не менш важлива задача з'являється при магнітному контролі розімкнутого зразка кінцевих розмірів, тобто як можна відновити за результатами вимірів магнітних параметрів і характеристик у неоднорідному магнітному полі КГ квазиоднорідні (дійсні) криві магнітної індукції, намагніченості, петель гістерезиса і зв'язаних з ними втрати потужності, коерцитивну силу та ін. Рішення таких задач дає можливість використовувати для магнітного контролю КГ із раціональними розмірами, що дозволяє контролювати параметри виробів, які розміщаються не тільки в ділянках однорідного, але і неоднорідного магнітного поля в КГ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УСТАНОВКА ДЛЯ КОРЕКТНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ І ХАРАКТЕРИСТИК РОЗІМКНЕНИХ ЗРАЗКІВ І ВИРОБІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок