Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ПРОМИСЛОВО-АГРАРНИХ СТРУКТУР У ГОСПОДАРСЬКОМУ КОМПЛЕКСІ РЕГІОНУ

ФОРМУВАННЯ ПРОМИСЛОВО-АГРАРНИХ СТРУКТУР У ГОСПОДАРСЬКОМУ КОМПЛЕКСІ РЕГІОНУ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ПРОМИСЛОВО-АГРАРНИХ СТРУКТУР У ГОСПОДАРСЬКОМУ КОМПЛЕКСІ РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,75 KB
Завантажень:
133
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
ЖЕРНОВИЙ Ігор Анатолійович
УДК 338.436 : 332
ФОРМУВАННЯ ПРОМИСЛОВО-АГРАРНИХ СТРУКТУР
У ГОСПОДАРСЬКОМУ КОМПЛЕКСІ РЕГІОНУ
Спеціальність 08.10.01 - Розміщення продуктивних сил
і регіональна економіка
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті економіко-правових досліджень НАН України у відділі економіко-правових проблем розвитку територіальних систем (м. Донецьк).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Амітан Веніамін Наумович
Інститут економіко-правових досліджень НАН України,
завідувач відділу економіко-правових проблем
розвитку територіальних систем (м. Донецьк)
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор, член-кореспондент УААН
Кропивко Михайло Федорович,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки” УААН,
завідувач відділу організації управління (м. Київ)
кандидат економічних наук, доцент
Кукса Ігор Миколайович,
Луганський національний аграрний університет
Міністерства аграрної політики України,
завідувач кафедри економічної кібернетики (м. Луганськ)
Провідна установа – Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України (м. Київ).
Захист відбудеться “  ” грудня 2005 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .170.01 в Інституті економіко-правових досліджень НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту економіко-правових досліджень НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, .
Автореферат розісланий “  ” листопада 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Граніш В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У структурі загальнодержавного господарського комплексу важливе місце належить сфері агропромислового виробництва. Від того, наскільки ефективно розвивається сьогодні агропромисловий комплекс як на окремих територіях, так і в країні у цілому повністю залежить не лише продовольча безпека (яка стає нагальною проблемою у сучасному світі), але й можливе існування суспільства (громади) в майбутньому. Саме цьому повинні слугувати заходи з пошуку нових організаційних, економічних, правових і технологічних форм розвитку агропромислового комплексу з урахуванням сучасних передових досягнень науки та практики.
В агропромисловому комплексі України за останні роки відбулися певні зміни, пов'язані з реформуванням відносин власності і форм господарювання. Відтворювальні процеси, що спостерігаються у сільському господарстві, мають значні регіональні відмінності, які є наслідком найважливішого принципу розміщення продуктивних сил, а саме територіального розподілу праці. Відмінності в аграрному потенціалі економіки регіонів України зумовлюють різні підходи до вибору форм господарювання, масштабів концентрації виробництва, особливостей розвитку агропромислової інтеграції.
Незважаючи на значний внесок вітчизняних і зарубіжних вчених, роботи яких присвячені дослідженню особливостей відтворювального процесу в аграрному секторі, аналізу й оцінці функціонування агробізнесу, питанням реформування відносин власності й організаційних форм господарювання, потребують подальшого дослідження проведені інституційні перетворення у сільському господарстві України, визначення їхнього впливу на розвиток структур агробізнесу в системі господарського комплексу регіону. З урахуванням регіональних особливостей відтворювальних процесів в аграрному секторі вимагає подальшого удосконалення механізм формування нових структур у системі регіонального агробізнесу на основі розвитку інтеграційної взаємодії промислового і аграрного капіталів. Потреба вирішення цих проблемних питань зумовила вибір теми дисертації, її актуальність, мету і задачі дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ПРОМИСЛОВО-АГРАРНИХ СТРУКТУР У ГОСПОДАРСЬКОМУ КОМПЛЕКСІ РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок