Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СУМІСНА РОБОТА ПЛИТ ТА РИГЕЛІВ У СКЛАДІ ДИСКА ПЕРЕКРИТТЯ

СУМІСНА РОБОТА ПЛИТ ТА РИГЕЛІВ У СКЛАДІ ДИСКА ПЕРЕКРИТТЯ

Назва:
СУМІСНА РОБОТА ПЛИТ ТА РИГЕЛІВ У СКЛАДІ ДИСКА ПЕРЕКРИТТЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,33 KB
Завантажень:
11
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Полтавський національний технічний університет
імені Юрія Кондратюка
Савченко Олександр Сергійович
УДК 624.012.46
СУМІСНА РОБОТА ПЛИТ ТА РИГЕЛІВ
У СКЛАДІ ДИСКА ПЕРЕКРИТТЯ
05.23.01 – “Будівельні конструкції, будівлі та споруди”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівництва та архітектури Сумського національного аграрного університету Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, заступник генерального директора ПП “Вторма”,
м. Умань, Черкаської області
Азізов Талят Нурединович
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технології будівельних конструкцій, виробів та матеріалів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка
Пашинський Віктор Антонович
кандидат технічних наук, директор Сумського будівельного коледжу
Гриценко Валерій Павлович
Провідна установа – Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій (НДІБК), відділ теорії та методів розрахунку залізобетонних конструкцій, Держбуд України, м. Київ.
Захист відбудеться “27” квітня 2004 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02 Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36601, м. Полтава, проспект Першотравневий, 24, зала засідань (кім. 218).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36601, м. Полтава, проспект Першотравневий, 24.
Автореферат розісланий “26” березня 2004 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02
кандидат технічних наук, доцент В.В. Чернявський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми
У теперішній час одним із основних напрямків розвитку будівельного виробництва є зниження трудомісткості та матеріаломісткості при виготовленні будівельних матеріалів та конструкцій, зменшення енергомісткості, застосування прогресивних технологій виготовлення та монтажу та підвищення їх експлуатаційних якостей, надійності та довговічності.
У складі будівель перекриття і покриття виконують важливі функції: вони сприймають вертикальні навантаження; беруть участь у забезпеченні просторової жорсткості будівель, як “горизонтальні діафрагми жорсткості”, перерозподіляючи між вертикальними елементами зусилля від вітрового навантаження та неточності монтажу; виконують роль огороджуючих конструкцій; служать для пропуску інженерних комунікацій, технологічного обладнання та підвіски підйомно-транспортних механізмів.
Перекриття та покриття, особливо великих прольотів, є матеріаломісткими та трудомісткими елементами, на які приходиться 30-40 % бетону та сталі, що йдуть на зведення будівель. Тому проектування конструкцій перекриттів повинно базуватися на експериментально-теоретичних дослідженнях дійсних умов їх роботи та взаємодії у складі будівель та споруд; розробки на цій основі удосконалених методів розрахунку, які враховують їх просторову роботу.
Вищевикладене визначає актуальність теми дисертаційної роботи й дозволяє кваліфікувати дослідження сумісної роботи плит та ригелів у складі збірних дисків перекриття та розроблення методів розрахунку зусиль взаємодії окремих елементів як наукову задачу, що має велике практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Робота виконувалась на кафедрі будівництва та архітектури Сумського національного аграрного університету за програмою наукових досліджень “Дослідження сумісної роботи будівельних конструкцій та оцінка їх стану при обстеженнях будівель та споруд під час проектування реконструкції”.
Мета роботи – розробка методики розрахунку збірних та збірно-монолітних перекриттів із врахуванням сумісної роботи плит між собою, а також збірних плит із ригелями, при зміні жорсткостей внаслідок тріщиноутворення.
Для досягнення вказаної мети в дисертаційній роботі поставлені таки задачі:
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СУМІСНА РОБОТА ПЛИТ ТА РИГЕЛІВ У СКЛАДІ ДИСКА ПЕРЕКРИТТЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок