Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТОВИХ ПАНЕЛЕЙ В ДРІБНОСЕРІЙНОМУ ВИРОБНИЦТВІ

ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТОВИХ ПАНЕЛЕЙ В ДРІБНОСЕРІЙНОМУ ВИРОБНИЦТВІ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТОВИХ ПАНЕЛЕЙ В ДРІБНОСЕРІЙНОМУ ВИРОБНИЦТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,76 KB
Завантажень:
74
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Дерке Олександр Войтехович
УДК 621.941.0.15:681.5
ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТОВИХ ПАНЕЛЕЙ В ДРІБНОСЕРІЙНОМУ ВИРОБНИЦТВІ
спеціальність 05.02.08 - Технологія машинобудування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2007


Дисертацєю є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технологій і управління якістю в машинобудуванні Української інженерно-педагогічної академії Міністерства освіти і науки України, м. Харків
Науковий керівник: доктор технічних наук, доцент,
Гордєєв Андрій Сергійович,
Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків, кафедра технологій і управління якістю в машинобудуванні.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Калафатова Людмила Павлівна, ДНВЗ“
Донецький національний технічний університет”, м. Донецьк, професор кафедри металорізальних верстатів та інструментів.
кандидат технічних наук, с.н.с.,
Бородінов Володимир Олександрович,
Державне підприємство “НДІ Технології машинобудування”, м. Харків, головний інженер - перший заступник директора.
Захист відбудеться " 25 " 10 2007 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.052.04 при ДНВЗ “Донецький національний технічний університет” за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, 6 навчальний корп. ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ДНВЗ “Донецький національний технічний університет”, за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, 2 навчальний корп.
Автореферат розісланий " 10 " 09 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.Г. Івченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Постійне вдосконалення літаків апаратів, суден і автомобілів ставить серйозні задачі перед технологією їх виробництва. Найхарактернішими напрямами їх розвитку на сучасному етапі є: ускладнення конструктивних форм, збільшення габаритних розмірів і маси. Все це вимагає підвищення жорсткості конструкції і точності зовнішніх обводів. Задоволення цим вимогам здійснюється шляхом значного збільшення розмірів обводоутворюючих листових деталей, дослідження і використовування для їх виготовлення нових, досконаліших матеріалів і технологій.
Технологія виготовлення складних елементів виробів в одиничному і дрібносерійному типах виробництв принципово відрізняються від масових систем. При цьому повністю розроблюються креслення оснащення, документація по забезпеченню матеріалами, що комплектують, виготовляються нові інструменти і пристосування. Для того, щоб витримати конкуренцію в цих умовах необхідно вести нові розробки, мати технології, досконаліші, ніж у конкурентів.
Найважливішою умовою ефективної діяльності промислових підприємств є забезпечення оптимального поєднання показників якості і надійності продукції, що випускається. Міжнародні стандарти якості ІSО 9000 для реалізації цієї умови передбачають комплекс заходів різного рівня і функціонального призначення, що дозволяє забезпечити “життєвий цикл” виробу (продукції), які включають етапи розробки, забезпечення, виготовлення і реалізації.
Дисертація присвячена рішенню актуальної науково-практичної задачі, яка полягає в підвищенні якості виготовлення панелей інтер’єру з листових термопластичних матеріалів в умовах дискретно-нестабільних програм випуску. Результатом роботи є наукові і методичні положення по розробці САМ-технологiй в дрібносерійному виробництві, а також підвищення його ефективності.
Зв'язок роботи з науковими планами і програмами. Робота виконана відповідно до держбюджетної теми “Наукові основи створення високоякісних технологій та обладнання в механоскладальному виробництві” 02-01 ДБ №ДР0102U001859, що розробляється в рамках Закону України від 11 липня 2001 року №2623-III “Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки”, і наукової тематики кафедри “Технологій і управління якістю в машинобудуванні” Української інженерно-педагогічної академії №2/3 “Вдосконалення системи якості технологій і метрологічного забезпечення”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТОВИХ ПАНЕЛЕЙ В ДРІБНОСЕРІЙНОМУ ВИРОБНИЦТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок