Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,12 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДЗЕНІС ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 338(477):339.727.22
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ
ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ
Спеціальність 08.06.01 – економіка підприємства і організація виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті,
Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор Іванов Юрій Борисович Харківський державний економічний університет, завідуючий кафедрою менеджменту та маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Українська Лариса Олегівна Харківський державний економічний університет, професор кафедри економічної теорії кандидат економічних наук, доцент Соколенко Володимир Анатолійович Національний технічний університет "ХПІ", доцент кафедри менеджменту та інжинірингу
Провідна установа –  Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, кафедра економіки та менеджменту, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться "27" грудня 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-А.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-А.
Автореферат розісланий "26" листопада 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.С.Дороніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Розвиток ринкових відносин в Україні об'єктивно вимагає оздоровлення діяльності промислових підприємств, забезпечення ефективного їх функціонування. Серед важливих чинників розвитку ринкових відносин в Україні суттєве місце займає залучення іноземних інвестицій. У сучасній економічній ситуації питання залучення іноземних інвестицій є дуже гострим: економічна криза, різке скорочення вітчизняних інвестиційних ресурсів роблять неминучим звертання до іноземних джерел фінансування. Ефективні зміни в регулюванні імпорту іноземного капіталу в Україні можливі у випадку переходу від окремих рішень та епізодичних зусиль до науково обґрунтованої розгорнутої програми дій. Це дасть можливість не тільки розширити вузькі місця в організації взаємовигідного співробітництва із зарубіжними партнерами, а й відкрити для нього нові перспективи.
Актуальність теми. Широке коло питань, пов'язаних з дослідженнями в галузі розвитку інвестиційної діяльності та залучення іноземних інвестицій, знайшли відображення в роботах відомих вітчизняних і закордонних учених-економістів: І.Ансоффа, В.Бабича, В.Беренса, І.Бланка, Г.Бірмана, В.Геєця, В.Голікова, В.Герасимчука, Д.Горєлова, А.Золотарьова, Б.Карлофа, А.Кузьміна, П.Орлова, П.Перерви, Л.Української, П.Хавранека, М.Чумаченка, С.Шмідта, А.Яковлєва та ін. Однак багато які теоретичні та практичні питання (такі, як визначення раціональних організаційно-правових форм залучення іноземних інвестицій, координація інвестиційних процесів на реґіональному рівні, методичне забезпечення вибору інвестиційно-привабливих підприємств та деякі інші) розроблені недостатньо повно, потребують уточнення і подальшого розвитку в умовах трансформації економіки України.
Актуальність проблем, зв'язаних з організаційно-економічними аспектами залучення іноземних інвестицій, визначила вибір теми, мету і задачі дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з науковим напрямком досліджень кафедри обчислювальної техніки та програмування Харківського державного економічного університету і реалізована в рамках науково-дослідної роботи "Моделі та механізми антикризового управління підприємством" (номер державної реєстрації 0100V004436).
Мета і задачі дослідження. Мета дисертаційної роботи полягає в уточненні теоретичних положень, у розробці методів та моделей інвестування розвитку промислових підприємств з урахуванням економіко-організаційних аспектів залучення іноземних інвестицій в економіку України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок