Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТА ДОСЛІДЖЕННЯ МЕТОДІВ І ЗАСОБІВ ВЕРТИКАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ З РІДИННИМИ КОМПЕНСАТОРАМИ

РОЗРОБКА ТА ДОСЛІДЖЕННЯ МЕТОДІВ І ЗАСОБІВ ВЕРТИКАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ З РІДИННИМИ КОМПЕНСАТОРАМИ

Назва:
РОЗРОБКА ТА ДОСЛІДЖЕННЯ МЕТОДІВ І ЗАСОБІВ ВЕРТИКАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ З РІДИННИМИ КОМПЕНСАТОРАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,74 KB
Завантажень:
299
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КРЯЧОК СЕРГІЙ ДМИТРОВИЧ
удк 528.48
РОЗРОБКА ТА ДОСЛІДЖЕННЯ МЕТОДІВ
І ЗАСОБІВ ВЕРТИКАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ
З РІДИННИМИ КОМПЕНСАТОРАМИ
05.24.01 - геодезія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2001
Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Бурачек Всеволод Германович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри автоматизації геодезичних вимірювань.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Перович Лев Миколайович,
Національний університет “Львівська політехніка”, завідувач кафедри інженерної геодезії і кадастру;
кандидат технічних наук Григоровський Петро Євгенович,
Науково-дослідний інститут будівельного виробництва Держбуду України, завідувач сектору лазерних систем контролю.
Провідна установа:
Донецький державний технічний університет, кафедра геоінформатики і геодезії, Міністерство освіти і науки України, м.Донецьк.
Захист відбудеться “25” жовтня 2001 р. о 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.09 в Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “24” вересня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент О.П.Ісаєв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В Україні та за її межами існує стійка тенденція до збільшення обсягів висотного будівництва. Його якість та відповідність геометричних параметрів споруди проектним вимогам багато в чому залежить від геодезичного забезпечення.
Важливим етапом геодезичних робіт є проектування вертикальних осей будівлі. Підвищення точності проектування сприяє підвищенню точності розпланувальних робіт та інформативності виконавчих зйомок на монтажному горизонті, що безпосередньо впливає на геометричну збірність та жорсткість каркасу споруди, стійкість її до різного роду навантажень.
В сучасному висотному будівництві все більше застосовуються інтенсивні технології спорудження (наприклад, монолітно-каркасний метод) де використовуються засоби механізації робіт серед яких є вібратори, перфоратори і т.п. Застосування в таких умовах методів відтворення оптичної вертикалі за допомогою ПВП з оптико-механічними компенсаторами, чутливими до вібрації та електромагнітних полів, часто не може забезпечити необхідну точність вимірювань.
Оптичні рідинні компенсатори не чутливі до впливу електромагнітного поля, мають здатність гасити механічні коливання в шарах рідини, стабілізують візирний промінь в двох координатах, що є важливою передумовою для підвищення точності і автоматизації робіт під час вертикального проектування в умовах сучасного будівельного майданчика.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Розробки дисертаційної роботи виконані у відповідності з тематикою науково-дослідних робіт Київського національного університету будівництва і архітектури, а саме: “Разработка методов контроля качества и повышение точности строительно-монтажных работ, создание экспериментальных устройств автоматизированных систем для пространственной ориентации строительных конструкций”, “ Разработка концепции построения комплексной автоматизированной системы геодезического обеспечения строительства (КАСГОС)” (номери держ. реєстрації: ИА 01013419; 0194 U 019899), де замовником є міністерство освіти і науки України.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розробка та дослідження методів і засобів вертикального проектування з рідинними компенсаторами, які забезпечують підвищення точності проектування. Задачі досліджень:
-аналіз існуючих методів та засобів вертикального проектування;
-розробка нового методу відтворення оптичної вертикалі з використанням рідинних компенсаторів;
-теоретичне обгрунтування і розробка конструкції оптичного однорідинного компенсатора клинового типу підвищеної точності;
-розробка схемних рішень нових приладів вертикального проектування з підвищеними експлуатаційними характеристиками;
-удосконалення методик передачі планових координат і центрування геодезичного приладу на монтажному горизонті;
-проведення експериментальних досліджень розробок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТА ДОСЛІДЖЕННЯ МЕТОДІВ І ЗАСОБІВ ВЕРТИКАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ З РІДИННИМИ КОМПЕНСАТОРАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок