Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Регулювання зовнішньоекономічних зв’язків в аспекті розвитку пропозиції товаровиробників України

Регулювання зовнішньоекономічних зв’язків в аспекті розвитку пропозиції товаровиробників України

Назва:
Регулювання зовнішньоекономічних зв’язків в аспекті розвитку пропозиції товаровиробників України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,80 KB
Завантажень:
451
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Дніпропетровський державний університет
ВЛАСЮК ВАЛЕРІЙ ЄВГЕНОВИЧ
УДК 338.981: 382.812
Регулювання зовнішньоекономічних зв’язків
в аспекті розвитку пропозиції товаровиробників України
Спеціальність 08.02.03 «Організація управління,
планування і регулювання економікою»
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 1999


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському державному університеті Міністерства освіти України (м. Дніпропетровськ)
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Бойцун Наталія Євгенівна, Дніпропетровський державний університет, завідувач кафедри Міжнародних фінансів.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Багрова Інна Василівна, Український державний хіміко-технологічний університет, професор кафедри економіки промисловості і організації виробництва
кандидат економічних наук, доцент
Щавинський Вадим Володимирович, начальник Дніпропетровського обласного відділення Агентства з питань банкрутства України
Провідна організація: Київський державний торговельно-економічний університет
Захист відбудеться «21» вересня 1999 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .051.03 у Дніпропетровському державному університеті Міністерства освіти України за адресою: 320600, м.Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 35, корп.5, ауд.85.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Дніпропетровського державного університету за адресою: 320050 ДСП, м.Дніпропетровськ, вул. Козакова, 8.
Автореферат розісланий «18» серпня 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К 08.051.03
А.К. Василевський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Міжнародні економічні відносини в Україні знаходяться у стані переходу від старої системи організації зовнішньоекономічних зв’язків, (коли вони здійснювались лише спеціалізованими зовнішньоторгівельними організаціями), яка була орієнтована головним чином на експорт сировини до нової, пов’язаної з пошуком шляхів ефективного інтегрування у світову спільноту, сталих торговельних зв’язків з іншими країнами, підвищення ролі міжурядових організацій у досягненні колективної безпеки і, звичайно, надійного захисту своїх національних інтересів в умовах швидко змінюємого оточення. Потреби держави у наукових засадах планування міжнародних політичних та економічних акцій і прийняття відповідних рішень з питань регулювання міжнародних економічних відносин становлять актуальним подальший науковий пошук і аналітичні дослідження шляхів вирішення інтеграції у міжнародне співтовариство, які б сприяли вирішенню проблем розвитку вітчизняної економіки.
Нині в країні існують інститути, центри, які проводять дослідження міжнародних зв’язків, але їх відокремлені зусилля направлені на виконання термінових замовлень і прогнозів і, у більшості, віддалені від розробок фундаментальних проблем регулювання зовнішньоекономічних відносин, їх теоретичного узагальнення.
Теоретичні засади розробки проблеми ефективності міжнародних зовнішньоекономічних відносин закладені у роботах зарубіжних економістів: Х. Веріана; П. Дранкера; Р. Коуза; Ж. Ламбена; П. Менк’ю; П. Самуельсена; К. Шмітгоффа та ін. Висвітлення проблем розв’язання практичних завдань розвитку зовнішньоекономічних зв’язків через застосування регулюючих механізмів маркетингової діяльності, розвитку регіонів, використання галузевого потенціалу промисловості має місце у працях вітчизняних вчених: В. Андрійчука; І. Багрової; Н. Бойцун; Ю. Василенко; В. Геєця; І. Гнатишина; Ю. Гончарова; О. Денисюка; М. Куденко; Д. Лук’яненка; В. Маштабея; Ю. Пахомова; А. Поручника, О. Воронкова та ін.
Разом з тим проблеми, які пов’язані із регулюванням сучасних зовнішньоекономічних зв’язків через розвиток пропозиції товаровиробників України не достатньо досліджені. У науковій літературі відсутні праці, в яких би комплексно розглядалось проникнення українськими товаровиробниками в світ через новітні підходи до виставкової діяльності та активної маркетингової політики при виході країни із раніше закритої командно-адміністративної економіки на світовий ринок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Регулювання зовнішньоекономічних зв’язків в аспекті розвитку пропозиції товаровиробників України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок