Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА КОРМОВИХ ПРОДУКТІВ З БОБІВ СОЇ

РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА КОРМОВИХ ПРОДУКТІВ З БОБІВ СОЇ

Назва:
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА КОРМОВИХ ПРОДУКТІВ З БОБІВ СОЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,05 KB
Завантажень:
114
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ГАНЗЕНКО ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА
УДК637.18; 636.085.64
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА КОРМОВИХ ПРОДУКТІВ
З БОБІВ СОЇ
05.18.01 – зберігання і технологія переробки зерна, виготовлення
зернових і хлібопекарських виробів та комбікормів.
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті технічної теплофізики Національної академії наук
України, м.Київ
Науковий керівник: |
Доктор технічних наук, старший науковий співробітник, заслужений діяч науки і техніки, двічі Лауреат Державної премії України
Шурчкова Юлія Олександрівна,
Інститут технічної теплофізики НАН України,
головний науковий співробітник.
Офіційні опоненти: |
Доктор технічних наук, професор
Дмитрук Євген Адамович,
Національний університет харчових технологій, професор кафедри «Технологія зберігання і переробки зерна».
Кандидат технічних наук, доцент
Шерстобітов Валерій Валентинович,
заступник генерального директора з наукової роботи СГП «Укрсоя-21».
Захист відбудеться 12.06.2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.04 Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, Київ, вул. Володимирська, 68, аудиторія 311.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68, аудиторія 311.
Автореферат розісланий 07.05.2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.058.04,
к.т.н., доцент М.В.Карпутіна


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми полягає в створенні прогресивних технологій виробництва кормового продукту нового покоління для молодняку сільськогосподарських тварин. Технології, які існували раніше, у сучасних умовах виявилися неконкурентоспроможними через багаторазове підвищення вартості молочного білку і тваринних жирів.Україна, яка була одним з найбільших у Європі виробників і експортерів кормового продуктусухого замінника незбираного молока (ЗНМ), втратила ринок і виробництво. В поточний час українське тваринництво використовує винятково імпортні ЗНМ. У зв'язку з цим необхідно створювати нові, конкурентоспроможні технології на основі використання, нетрадиційних компонентів і сучасних способів їхньої переробки. Відомо, що у світовій практиці у складі сухого ЗНМ використовують соєві білки, соєву олію і інші компоненти. Вагомий внесок у дослідження і розробку кормового ЗНМ було зроблено вченими Нідерландів, Росії, України, тощо.
Враховуючи сучасний стан виробництва ЗНМ та обмеження використання молочної сировини доцільно вводити, як основні компоненти, боби сої і продукти переробки молока. Використання цих компонентів показало необхідність нових підходів як у складанні рецептур, так і в способах підготовки і обробки їх.
Тому розробка технології виробництва кормопрдуктів з бобів сої є акуальною темою. Для цього вивчені різні способи обробки бобів сої, мікроструктура і властивості компонентів, кінетичні закономірності процесу вологопоглинання, способи одержання сумішей. На основі отриманих даних розроблені рецептура і технологія виробництва кормового продуктусухого замінника незбираного молока і проведені випробування в промислових умовах.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася відповідно до планів наукових досліджень відділу тепломасообміну в дисперсних системах ІТТФ НАН України в рамках держбюджетних тем: "Розробка нових технологій диспергування, перемішування й обробки рідинних дисперсних середовищ із використанням фізичних методів ДІВЭ" № ДР 0103U005789 (виконавець), "Дослідження теплофізичних, фізико-хімічних і реологічних властивостей, а також мікроструктури багатокомпонентних високов'язких білковмісних сумішей"
№ ДР 0106U000997 (відповідальний виконавець), "Дослідження процесів диспергування, термообробки й перемішування багатокомпонентних систем і розробка технологій одержання композицій на соєвій основі", № ДР 0103U005790 (відповідальний виконавець).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА КОРМОВИХ ПРОДУКТІВ З БОБІВ СОЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок