Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ СИСТЕМ ЦИКЛОВОЇ І ТАКТОВОЇ СИНХРОНІЗАЦІЇ В ПРИСТРОЯХ ЗВ'ЯЗКУ

ПІДВИЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ СИСТЕМ ЦИКЛОВОЇ І ТАКТОВОЇ СИНХРОНІЗАЦІЇ В ПРИСТРОЯХ ЗВ'ЯЗКУ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ СИСТЕМ ЦИКЛОВОЇ І ТАКТОВОЇ СИНХРОНІЗАЦІЇ В ПРИСТРОЯХ ЗВ'ЯЗКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,04 KB
Завантажень:
133
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛIДНИЙ ІНСТИТУТ ЗВ'ЯЗКУ
МІРТАЛІБОВ ФУРКАД АХМЕДОВИЧ
УДК 621. 396. 662. 072.
ПІДВИЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ
СИСТЕМ ЦИКЛОВОЇ І ТАКТОВОЇ СИНХРОНІЗАЦІЇ В ПРИСТРОЯХ ЗВ'ЯЗКУ
05.12.13. - Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському інституті зв'язку Української державної академії зв'язку ім. О.С. Попова
Науковий керівник: - Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
СТЕКЛОВ Василь Купріянович,
ректор Київського інституту зв'язку.
Офіційні опоненти: - Заслужений діяч науки і техніки України ,
доктор технічних наук, професор,
ЗАЙЦЕВ Григорій Фролович, провідний науковий
співробітник Українського науково-дослідного
інституту зв'язку.
- Кандидат технічних наук,
МУХІН Олександр Михайлович,
директор Київського коледжу зв'язку.
Провідна організація - ВАТ Науково-виробниче підприємство “ Сатурн “, Держкомітету промислової політики України (м. Київ)
Захист відбудеться “22” грудня 2000 року о 14 годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради К.26. 849.01 при Українському науково-дослідному інституті зв'язку, за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 13.
 
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Українського науково-дослідного інституту зв'язку.
Автореферат розіслано “21”_листопада 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради МИХАЙЛОВ В.Ф.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми і стан питання. Прискорений розвиток сучасних місцевих мереж зв'язку України призвів до необхідності корінних змін у практиці проектування, будівництва й експлуатації мереж зв'язку, що послужило підвищенням вимог до їхньої організації. Сучасні мережі зв'язку будуються на базі цифрових систем передачі (ЦСП) і систем комутації (СК), які повинні мати легко керовану структуру. Ці системи виконують такі функції: суміщають апаратуру різних фірм-виробників мережі, передачу і переключення потоків інформації різної щільності, запровадження і виділення потоків у пунктах призначення, контроль якості і тарифікації відповідно до якісно-технічного надання послуг користувачам зв'язку. Для забезпечення вище перерахованих функцій ЦСП і СК необхідна чітка синхронізація обох напівкомплектів ІКМ апаратури. Синхронізація забезпечує дві умови інформаційного обміну між користувачами:
-
безперервність - середні значення швидкості передачі інформації у пов’язаних кінцевих пристроях однакові;
-
цілісність - інформаційні блоки в приймальному кінцевому пристрої повинні надходити в тій же послідовності, у якій вони посилались з кінцевого передавального пристрою.
З вище викладеного випливає, що до підвищення точності і швидкодії системи синхронізації ЦСП ставляться високі вимоги. Тому вирішення задачі підвищення точності і швидкодії систем синхронізації ЦСП, викладене в дисертаційній роботі, є актуальним.
З швидким розвитком цифрових комутаційних систем і засобів передачі інформації підвищилася важливість синхронізації ЦСП з часовим розподілом каналів. Синхронізація є засобом, що дозволяє різноманітному устаткуванню мереж зв'язку працювати з однаковою середньою швидкістю. Для передачі в цифровому вигляді інформація перетворюється в дискретні імпульси. При передачі цих імпульсів лініями зв'язку і через мережні вузли все устаткування повинно бути синхронізовано. Синхронізація мереж зв'язку забезпечується трьома рівнями: за бітами, тактами і циклами. Синхронізація за бітами вимагає, щоб передавальна та приймальна станції працювали з однаковою швидкістю. Внаслідок цього не відбувається помилковий прийом бітів. Приймач одержує синхроімпульси часу з вхідної лінії цифрового потоку інформації. Збій синхронізації за бітами призводить до різних проблем, типу джиттера.
Вирішення задач синхронізації за бітами, тактами і циклами, спрямованих на підвищення швидкодії і точності роботи цих пристроїв, присвячено багато робіт українських і закордонних учених. Розвиток теорії систем синхронізації пов'язаний з роботами таких учених як Капранов М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ СИСТЕМ ЦИКЛОВОЇ І ТАКТОВОЇ СИНХРОНІЗАЦІЇ В ПРИСТРОЯХ ЗВ'ЯЗКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок