Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН НАВСКІСНО ЗАВАНТАЖЕНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ У ЗАКРИТИЧНІЙ СТАДІЇ

НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН НАВСКІСНО ЗАВАНТАЖЕНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ У ЗАКРИТИЧНІЙ СТАДІЇ

Назва:
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН НАВСКІСНО ЗАВАНТАЖЕНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ У ЗАКРИТИЧНІЙ СТАДІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,04 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
ПОЛТАВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА
ПАВЛІКОВ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 624.072.2.012.35:539.374
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН НАВСКІСНО
ЗАВАНТАЖЕНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ
У ЗАКРИТИЧНІЙ СТАДІЇ
05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Полтава – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Бабич Євгеній Михайлович,
Національний університет водного господарства та природокористування,
завідувач кафедри інженерних конструкцій;
доктор технічних наук, професор
Яременко Олександр Федорович,
Одеська державна академія будівництва та архітектури,
завідувач кафедри будівельної механіки;
доктор технічних наук, професор
Савицький Микола Васильович,
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури,
завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій.
Захист відбудеться ”20“ травня 2008 р., о 13 год. 20 хв., на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02 при Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою: 36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 218.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий ”15“ квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02
кандидат технічних наук, доцент В.В. Чернявський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах складного завантаження – косого поза-центрового стиску, косого згинання, косого згинання з крутінням – експлу-атується більшість залізобетонних елементів. Усі вони внаслідок навскісного завантаження зазнають складного напружено-деформованого стану. Посилаючись на досвід проектування, зведення та експлуатації будівель і споруд, можна впевнено стверджувати, що практично всі конструкції зазнають в певній мірі різних видів складного напружено-деформованого стану, створенню якого, крім силових, можуть сприяти також багато інших факторів як конструктивного, так і технологічного чи експлуатаційного характеру.
Але, незважаючи на широку розповсюдженість умов існування складного завантаження, на практиці, наприклад, дію косого позацентрового стиску на будівельні конструкції у переважній більшості випадків намагаються штучно усунути за рахунок конструктивних заходів. Крім того, у багатьох випадках розрахунки на дію навскісного завантаження зводять до розрахунків на прості види деформування (плоского стиску чи плоского згинання) у двох площинах. Такий підхід до проектування навскісно завантажених залізобетонних конструкцій призводить до спотворення їх дійсного напружено-деформованого стану і породжує наявність суттєвих недоліків. І це пояснюється тим, що розроблені на даний час методики розрахунків навскісно завантажених залізобетонних елементів поки що громіздкі, трудомісткі і застосовуються відповідно до рекомендацій норм із використанням ітераційних методів.
Один із шляхів розв’язання існуючої проблеми є впровадження в теорію розрахунків складно завантаженого залізобетону нелінійної деформаційної розрахункової моделі з використанням повних діаграм стану бетону та арма-тури. Така концепція дозволяє об’єктивно враховувати увесь спектр як фізико-механічних властивостей бетону та арматури, так і їх впливу один на одного.
Застосування концептуальних основ нелінійної деформаційної моделі стає нормою в будівельній практиці як в нашій державі, так і за кордоном. На їх основі розробляються нормативні документи з проектування бетонних та залізобетонних конструкцій. Але застосування даної моделі в практиці проектування навскісно завантажених залізобетонних елементів наштовхується на серйозні труднощі, обумовлені впливом специфіки складного силового деформування на створення методів описування напружено-деформованого стану, а також багатьма протиріччями, і залишається однаковою проблемою скрізь.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН НАВСКІСНО ЗАВАНТАЖЕНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ У ЗАКРИТИЧНІЙ СТАДІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок