Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ РЕЖИМУ НАвантаженНЯ І ТРИВАЛОГО ВИТРИМУВАННЯ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ НА НЕСУЧУ ЗДАТНІСТЬ СТАЛЕБЕТОННИХ БАЛОК

ВПЛИВ РЕЖИМУ НАвантаженНЯ І ТРИВАЛОГО ВИТРИМУВАННЯ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ НА НЕСУЧУ ЗДАТНІСТЬ СТАЛЕБЕТОННИХ БАЛОК

Назва:
ВПЛИВ РЕЖИМУ НАвантаженНЯ І ТРИВАЛОГО ВИТРИМУВАННЯ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ НА НЕСУЧУ ЗДАТНІСТЬ СТАЛЕБЕТОННИХ БАЛОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,01 KB
Завантажень:
403
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ
будівельних конструкцій
аметов юрій григорович
УДК 624.072.2:624.016:539.4
ВПЛИВ РЕЖИМУ НАвантаженНЯ І ТРИВАЛОГО
ВИТРИМУВАННЯ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ НА НЕСУЧУ ЗДАТНІСТЬ
СТАЛЕБЕТОННИХ БАЛОК
05.23.01. Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій
Державного комітету України з будівництва та архітектури
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Голишев Олександр Борисович,
головний науковий співробітник Державного науково-дослідного інституту
будівельних конструкцій Державного комітету України з будівництва та архітектури.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Стороженко Леонід Іванович,
професор Полтавського національного технічного університету
імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Голоднов Олександр Іванович, провідний науковий співробітник Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій Державного комітету України з будівництва та архітектури.
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій.
Захист відбудеться “_16_”___XII___2003 р. о _14_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.833.01. у Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій,
м. Київ, вул. І. Клименка, 5/2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій за адресою: м. Київ, вул. І. Клименка, 5/2.
Автореферат розісланий “_11_”___XI____2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К 26.833.01 Ю.С. Слюсаренко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з істотних резервів розвитку будівництва в нашій країні є більш повне й ефективне використання будівельних матеріалів, створення нових економічних і довговічних конструкцій, а також розробка способів посилення існуючих конструкцій при реконструкції діючих підприємств.
Широке застосування в промисловому, транспортному, сільськогосподарському, цивільному будівництві одержали складені (збірно-монолитні і сталезалізобетонні) конструкції. Основною метою сполучення збірного залізобетону з монолітним, сталевих конструкцій із залізобетонними є досягнення більш високих техніко-економічних показників споруд за рахунок використання переваг кожного з компонентів складених конструкцій. Сталезалізобетонні конструкції, відрізняючись від сталевих меншою витратою металу (економія досягає 20-40%), у порівнянні з залізобетонними мають у 1,5...2,5 рази меншу масу.
Незважаючи на очевидну економічну доцільність застосування складених конструкцій при вирішенні цілого ряді практично важливих задач, широке застосування їх стримується рядом факторів. Такими факторами є недостатня вивченість впливу режиму навантаження і тривалого витримування під навантаженням на несучу здатність складених конструкцій, і в першу чергу сталебетонних. Рішення зазначених питань дуже важливе як при проектуванні нових конструкцій, так і при розробці способів посилення існуючих.
Вивчення питання впливу фактора часу прямо зв'язане з проблемами реконструкції існуючих будинків і споруд, коли необхідно з'ясувати, який є залишковий ресурс конструкції і чи необхідно виконувати заходи щодо її посилення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана у складі бюджетної теми: “Розвиток методів розрахунку залізобетонних стержневих систем з урахуванням тривалих процесів, сучасних вимог надійності і довговічності” (№ держреєстрації 0195 U 024236).
Мета роботи – розробити теоретично обґрунтований й експериментально перевірений аналітичний апарат з розрахунку міцності нормальних перерізів згинаних сталебетонних конструкцій при короткочасній дії навантаження і довантаженні після тривалого витримування під навантаженням.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВПЛИВ РЕЖИМУ НАвантаженНЯ І ТРИВАЛОГО ВИТРИМУВАННЯ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ НА НЕСУЧУ ЗДАТНІСТЬ СТАЛЕБЕТОННИХ БАЛОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок