Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЯ ЗМІШАНОГО МАРКЕТИНГУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА (на прикладі видобувних галузей промисловості)

СТРАТЕГІЯ ЗМІШАНОГО МАРКЕТИНГУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА (на прикладі видобувних галузей промисловості)

Назва:
СТРАТЕГІЯ ЗМІШАНОГО МАРКЕТИНГУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА (на прикладі видобувних галузей промисловості)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,82 KB
Завантажень:
14
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
На правах рукопису
УДК:334.7+339.13
Бевзенко Валерій Федорович
СТРАТЕГІЯ ЗМІШАНОГО МАРКЕТИНГУ
АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА
(на прикладі видобувних галузей промисловості)
Спеціальність 08.02.03 - Організація управління, планування та регулювання економіки
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк 2000


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті економіки промисловості НАН України (м. Донецьк), відділ економічних проблем охорони праці.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент НАН України
АМОША Олександр Іванович,
Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк), директор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ПРОКОПЕНКО Микола Дмитрович,
Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк),
завідувач відділу проблем регіональної економіки;
кандидат економічних наук, доцент
ЧЕРНЕГА Оксана Богданівна,
Донецький державний технічний університет
Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк),
доцент кафедри організації виробництва
Провідна установа- Східноукраїнський державний університет
Міністерства освіти і науки України (м.Луганськ), кафедра менеджменту
Захист відбудеться "13" квітня 2000 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11. 151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м.Донецьк, вул.Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул.Університетська, 77.
Автореферат розісланий 10 березня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради |
Поклонський Ф.Ю.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Створення соціально орієнтованої економіки України нагально потребує нових форм і методів управління головними ланками народного господарства - підприємствами, об'єднаннями, фірмами. Особливо це стосується господарюючих суб'єктів видобувних галузей промисловості. В умовах незалежності економіки України і повної самостійності підприємств і об'єднань їхні керівники мають можливості вирішувати всі питання господарської діяльності. Передумовою економічної стабілізації господарюючих суб'єктів є розробка науково обгрунтованих стратегій і дій як на вітчизняному, так і на зарубіжних ринках. Основу стратегії управління підприємствами і об'єднаннями в сучасних умовах повинен складати маркетинг як метод організації виробництва на основі урахування бажання споживача як своїх власних волевиявлень.
За роки реформування економіки України, становлення різних форм власності і організаційних структур господарюючих суб'єктів розширився пошук напрямків, форм і методів стратегії господарювання, що є головною у досягненні бажаних господарських результатів. Але стратегія як наука про управління підприємствами і об'єднаннями в умовах формування ринкових відносин використовується не повно. Підтвердженням цьому – неефективність проведених економічних реформ, падіння обсягів виробництва в промисловості, зниження обсягу реального валового внутрішнього продукту на душу населення і рівня життя трудящих, посилення внутрішньої і зовнішньої економічної нестабільності кожного господарського суб'єкту та ін.
У свою чергу, як свідчить зарубіжна практика, у світі накопичений великий позитивний досвід господарювання підприємств, об'єднань і фірм, що базується на застосуванні маркетингу, реалізація якого забезпечує в розвинутих у промисловому відношенні країнах високу продуктивність і прибутковість, необхідну якість продукції і необхідну її конкурентоздатність як у самій державі, так і за кордоном. В теперішній час вітчизняними вченими, вченими країн СНД і дальнього зарубіжжя проведено ряд досліджень проблем переходу до ринкових відносин, удосконалення організаційно-технічних і економічних методів управління, економічного аналізу, менеджменту і маркетингу. Результати цих досліджень є базовими для вирішення питань управління підприємствами й об'єднаннями.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СТРАТЕГІЯ ЗМІШАНОГО МАРКЕТИНГУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА (на прикладі видобувних галузей промисловості)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок