Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ГЕНІТАЛЬНИЙ ХЛАМІДІОЗ З УРАХУВАННЯМ СТАНУ НЕСПЕЦИФІЧНИХ ФАКТОРІВ ЗАХИСТУ ОРГАНІЗМУ

КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ГЕНІТАЛЬНИЙ ХЛАМІДІОЗ З УРАХУВАННЯМ СТАНУ НЕСПЕЦИФІЧНИХ ФАКТОРІВ ЗАХИСТУ ОРГАНІЗМУ

Назва:
КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ГЕНІТАЛЬНИЙ ХЛАМІДІОЗ З УРАХУВАННЯМ СТАНУ НЕСПЕЦИФІЧНИХ ФАКТОРІВ ЗАХИСТУ ОРГАНІЗМУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,31 KB
Завантажень:
110
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ДЕРМАТОЛОГІЇ ТА ВЕНЕРОЛОГІЇ
Нагорний Олександр Євгенович
УДК 616.972.614: 616.972-085.334-036
КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ГЕНІТАЛЬНИЙ ХЛАМІДІОЗ З УРАХУВАННЯМ СТАНУ НЕСПЕЦИФІЧНИХ ФАКТОРІВ ЗАХИСТУ ОРГАНІЗМУ
14.01.20 – шкірні та венеричні хвороби
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Харків – 2003


Дисертацієй є рукопис.
Робота виконана в Інституті дерматології та венерології АМН України.


Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор
Мавров Геннадій Іванович,
Інститут дерматології та венерології АМН України, завідуючий відділом венерології.
доктор медичних наук
Волкославська Валентина Миколаївна,
Інститут дерматології та венерології АМН України, завідуюча відділом проблем епідеміології та аналітично-організаційної роботи в дерматовенерології
доктор медичних наук, професор
Айзятулов Рушан Фатіхіевіч
Донецький державний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України, завідувач кафедрою шкірних та венеричних хвороб факультету післядипломної освіти.


Провідна установа: Національний медичний університет ім. акад. О.О. Богомольця МОЗ України, кафедра шкірних та венеричних хвороб з курсом проблем СНІДу, м. Київ.
Захист відбудеться “22” жовтня 2003 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.603.01 при Інституті дерматології та венерології АМН України за адресою: 61057, м. Харків, вул. Чернишевського, 7/9.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту дерматології та венерології АМН України (61057, м. Харків, вул. Чернишевського, 7/9).
Автореферат розісланий “19” вересня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук, Бондаренко Г.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. При лікуванні статевої хламідийної інфекції лікарі зіштовхуються з багатьма проблемами. Це висока частота рецидивів (30-50%), резистентність хламідій до багатьох антибактеріальних препаратів, порушення імунітету у хворих і необхідність застосування високих доз антибіотиків (Мавров, И.И., 2001; Мавров, Г.І, 2001; Лебедюк М.М. і співавт., 2003). Оскільки C. trachomatis - внутрішньоклітинний паразит, то вибір препаратів, активних проти хламідій, обмежується тільки тими, котрі накопичуються в клітинах. У цьому відношенні найбільш оптимальними є макроліди, зокрема джозаміцин. Однак, різні автори пропонують неоднозначні схеми застосування джозаміцину, і немає єдиних рекомендацій із супутнього лікування (Скрипкін Ю.К., Пашинян М.Г., 1999; Потекаев Н.С. і співавт., 2000; Шупенько Н.М. і співавт., 2000; Якубович А.И. і співавт., 2001; Williams J.D, Sefton A.M., 1993; Weber, J.T., Johnson R.E., 1995). Показано, що при хламідійній інфекції імунна система функціонує неадекватно, над захисними реакціями переважають імунопатологічні (Возианов, А.Ф. і співавт., 2000; Літус О.І., Степаненко В.І., 2002; Возіанов О.Ф., і співавт., 2002). Однак робіт, які б вивчали показники неспецифічних чинників захисту при хламідіозі і пропонували методи ї корекції у літературі, невелика кількість (Глазкова Л.К., Герасимова Н.М., 1998; Абудуев Н.К., 2001; Айзятулов Р.Ф., Центило С.В., 2001). Тому, оцінка стану антиоксидантного захисту і стану клітинних мембран у хворих на хламідіоз вважається доцільною для розробки ефективних методів лікування, спрямованого на збудник і на захисні сили організму.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження є фрагментами планових науково-дослідних тем Інституту дерматології і венерології Академії Медичних Наук України - “Екстрагенітальна патологія у хворих на венеричні захворювання” (шифр теми: ОК 07.00, № держреєстрації 0197V015565); У рамках даної НДР дисертантом були розроблені нові схеми лікування генітального хламідіозу з використанням антибіотика макроліда джозаміцина, а також імуномодулятора ехінацина і гепатопротектора сілібініна. За темою “Дослідження змін показників обміну оксиду азоту у хворих на сечостатевий хламідіоз та їх роль у патогенезі захворювання” (шифр тими: Ф 01.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ГЕНІТАЛЬНИЙ ХЛАМІДІОЗ З УРАХУВАННЯМ СТАНУ НЕСПЕЦИФІЧНИХ ФАКТОРІВ ЗАХИСТУ ОРГАНІЗМУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок