Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Достандартизаційні дослідження методу контролю якості термоелектродного дроту

Достандартизаційні дослідження методу контролю якості термоелектродного дроту

Назва:
Достандартизаційні дослідження методу контролю якості термоелектродного дроту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,54 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національний університет " Львівська політехніка "
Бубела Тетяна Зіновіївна
УДК 006.015.2
Достандартизаційні дослідження методу
контролю якості термоелектродного дроту
05.01.02 – Cтандартизація та сертифікація
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів - 2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі “Метрологія, стандартизація та сертифікація” Національного університету " Львівська політехніка " Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Столярчук Петро Гаврилович, завідувач кафедри “Метрологія, стандартизація та сертифікація” Національного університету “Львівська політехніка”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Поджаренко Володимир Олександрович, кафедра “Метрологія та промислова автоматика” Державного технічного університету Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри (м.Вінниця)
кандидат технічних наук, доцент Чирка Михайло Іванович, кафедра “Інформаційні обчислювальні системи і управління” інституту комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільської академії народного господарства, доцент кафедри, заступник директора інституту(м.Тернопіль)
Провідна установа: Державний науково-дослідний інститут “Система”, науково-дослідний відділ розробки методичних, технічних та організаційних основ метрологічної атестації та вимірювально-інформаційних систем та автоматизованих систем керування технологічними процесами, м.Львів.
Захист відбудеться “29” листопада 2002р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.08 у Національному університеті "Львівська політехніка", 79013, Львів, вул. С.Бандери 12, ауд. 226 головного корпусу.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету "Львівська політехніка" (79013, Львів, вул.Професорська,1).
Автореферат розісланий 29 жовтня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Луцик Я.Т.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Актуальність дослідження термоелектричної неоднорідності (ТЕН) матеріалів визначається існуванням в цій області серйозних проблем як наукового, так і прикладного характеру. Прикладні проблеми пов’язані із зростаючим значенням застосування термоелектричних перетворювачів для вимірювання температури. Майже 60% температурних вимірювань проводиться за допомогою термоелектричних термометрів. Термоелектрична стабільність їх чутливих елементів значною мірою забезпечується якістю термоелектродних матеріалів. Термоелектрична однорідність є характеристикою якості термоелектродного дроту і підлягає глибокому аналізу. Оскільки наявна нормативна база має в розпорядженні лише один стандартизований метод випробувань на термоелектричну неоднорідність (метод “двох середовищ”), який є достатньо трудомістким і таким, що сам може призвести до виникнення неоднорідності внаслідок термоудару, то необхідно створити альтернативну методику контролю якості термоелектродного дроту, яка би не містила вищеназваних недоліків. В зв’язку з цим виникає потреба у розробці нормативної бази для здійснення неруйнівного контролю якості конструкційних матеріалів, яка мала би забезпечити контроль термоелектродного дроту під час його виготовлення та в процесі його експлуатації.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційної роботи відповідає проблемам, над розв’занням яких працює кафедра, а саме проблемам забезпечення якості. Так, протягом ряду років працівники кафедри займаються розробкою оптимальних засобів для вимірювання температури, дослідженням теплових явищ, поведінки термоелектродних матеріалів у екстремальних умовах їх експлуатації, контролем температурних режимів технологічних процесів. Тема даної дисертаційної роботи дозволяє доповнити тематику кафедри, розширити пізнання в області дослідження залежності електричних властивостей термоелектродних матеріалів від їх структурного та хімічного складу, з метою забезпечення якості конструкційних матеріалів на стадії їх виготовлення та експлуатації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Достандартизаційні дослідження методу контролю якості термоелектродного дроту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок