Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ДОЗУВАННЯ КОНЦЕНТРОВАНИХ КОРМІВ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ДОЗУВАННЯ КОНЦЕНТРОВАНИХ КОРМІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ДОЗУВАННЯ КОНЦЕНТРОВАНИХ КОРМІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,45 KB
Завантажень:
270
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЛАНГАЗОВ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 66.028.2:636.085.54:
65.011.46
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ДОЗУВАННЯ КОНЦЕНТРОВАНИХ КОРМІВ
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Луганському національному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
БРАГІНЕЦЬ Микола Володимирович,
Луганський національний аграрний університет,
завідувач кафедрою „Механізація виробничих
процесів у тваринництві”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
академік Інженерної академії,
ГРАЧОВА Луїза Іванівна,
Південний філіал „Кримський агротехнологічний університет” Національного аграрного університету
Міністерства аграрної політики України,
професор кафедри технології молока та обладнання переробних підприємств
кандидат технічних наук, доцент,
ПАНКОВ Андрій Олександрович,
Луганський національний аграрний університет,
доцент кафедри тракторів та автомобілів
Провідна установа: Харківський національний технічний університет ім. П.М.Василенка міністерства аграрної політики України
Захист відбудеться „_22_” грудня 2005 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К29.841.01 у Луганському національному аграрному університеті за адресою: 91008, м. Луганськ, Луганський національний аграрний університет, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія 1М-214.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Луганського національного аграрного університету за адресою: 91008, м. Луганськ, Луганський національний аграрний університет.
Автореферат розіслано „_21_” листопада 2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент___________________________ В.Я. Коваль


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
Завжди вважалося, що ознакою розвиненого сільського господарства є високі ступінь розвитку тваринництва та рівень отримання й переробки продукції цієї галузі. Для економіки та населення України продукція тваринництва – м’ясо, молоко має велике значення, тому для забезпечення потреб населення необхідна висока продуктивність тварин.
У результаті аграрної реформи в сільському господарстві України спостерігається зменшення кількості великих тваринницьких підприємств і зростання невеликих (фермерських, підсобних) господарств із невеликим поголів’ям тварин. Техніка, яка застосовувалася на тваринницьких фермах для виконання виробничого процесу, застаріла фізично та морально і вже не відповідає висуваємим до неї вимогам. Тому зараз особливо гостро постала проблема розробки техніки, орієнтованої на обслуговування тваринницьких підприємств з невеликим поголів’ям тварин.
На виробничий процес отримання продукції тваринництва впливає ціла система різних факторів, з яких найвагомішим є фактор корму. Годування тварин є одним з найбільш трудомістких процесів на тваринницькому підприємстві (на долю роздавання кормів приходиться до 40 % загальних витрат труда на фермі). Найбільш цінною частиною кормового раціону тварин є концентровані корми. До процесу дозування цих кормів висуваються досить суворі вимоги, оскільки відхилення від потрібної норми може призвести до даремної витрати цінних кормів або до недостатньої реалізації потенціальної продуктивності тварин. Тому розробка дозатора концентрованих кормів для невеликих ферм із низькою метало- та енергомісткістю, задовольняючого вимогам за якістю дозування, є важливою та актуальною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота „Підвищення ефективності технологічного процесу дозування концентрованих кормів” виконувалась у відповідності з планом науково-дослідної роботи Луганського національного аграрного університету „Комплексна механізація виробничих процесів в АПК” (№ Державної реєстрації 0104V005400) на кафедрі механізації виробничих процесів у тваринництві в період з 2001 по 2005 роки під керівництвом д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ДОЗУВАННЯ КОНЦЕНТРОВАНИХ КОРМІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок