Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ДОХОДІВ І РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ДОХОДІВ І РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ДОХОДІВ І РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,14 KB
Завантажень:
217
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВАДИМА ГЕТЬМАНА
ЛОМОНОС-ЧАНКСЕЛІАНІ МАРИНА ВАСИЛІВНА
УДК 657. 44: 667
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ДОХОДІВ І РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі аудиту Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Чумакова Ірина Юріївна,
Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана,
доцент кафедри аудиту
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Ткаченко Надія Марківна,
Національний університет харчових технологій (м. Київ), професор кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, професор
Верига Юстина Андріївна,
Полтавський університет споживчої кооперації України, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
Захист відбудеться „14” вересня 2007 р. о 14єє годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.06 у Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49 - Г, ауд. 601.
Автореферат розісланий „8 ” серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
О.Д. Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реформування бухгалтерського обліку і контролю в ринкових умовах зумовлює зростання вимог до повноти й якості облікового та контрольного забезпечення процесу управління діяльністю суб’єктів господарювання. При цьому важливого значення набувають дослідження організаційно-методичних аспектів обліку і контролю фінансово-господарської діяльності загалом та деяких її складових, зокрема операцій. Функціонування кожного суб’єкта господарювання можливе лише за наявності достовірної й об’єктивної інформації про фактичні результати його діяльності. Тому питання здійснення бухгалтерського обліку доходів і результатів діяльності, податкових розрахунків з метою обчислення валових доходів і валових витрат та контролю за їх формуванням і відображенням у звітності підприємств є досить актуальними і досліджуються як науковцями, так і практиками.
Вивчення наукових праць вітчизняних і зарубіжних авторів свідчить про те, що дискусії, пов’язані з вирішенням організаційно-методичних проблем обліку та контролю доходів і результатів діяльності підприємств, усе ще тривають. Вагомий внесок у розв’язання цих проблем зробили вітчизняні вчені-економісти, зокрема М.Т. Білуха, Ф.Ф. Бутинець, Ю.А. Верига, С.Ф. Голов, Б.І. Валуєв, В.М. Домбровський, В.І. Єфіменко, М.М. Коцупатрий, М.В. Кужельний, В.Г. Лінник, Є.В. Мних, О.А. Петрик, П.Т. Саблук, В.Я. Савченко, В.В. Сопко, Н.М. Ткаченко, Б.Ф. Усач, М.Г. Чумаченко. Дослідженню різних аспектів організації та методики обліку й контролю доходів і результатів присвятили свої роботи зарубіжні науковці А. Бабо, Дж. Блейк, В. Бурцев, Ф. Вуд, А.І. Нечитайло, С.А. Николаева, Роберт Н. Ентоні, В.Ф. Палій, Я.В. Соколов. Однак, з погляду автора дисертації, викладені ними результати досліджень щодо конкретизації питань визначення й класифікації доходів і результатів діяльності підприємств харчової промисловості для цілей бухгалтерського обліку і податкових розрахунків є недостатніми і потребують подальшого вивчення й уточнення.
Низка проблем на сьогодні залишається не вирішеною через те, що відбуваються процеси стандартизації обліку і звітності та становлення нормативної бази в Україні. Гострою є проблема неузгодженості методик визначення та обліку результатів діяльності для цілей оподаткування і формування фактичних показників у фінансовій звітності. В опублікованих працях недостатньо досліджені питання організації зовнішнього і внутрішнього контролю доходів і результатів діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ДОХОДІВ І РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок