Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТА ПРАКТИКА ПРОВЕДЕННЯ МАСОВИХ ЗАХОДІВ

АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТА ПРАКТИКА ПРОВЕДЕННЯ МАСОВИХ ЗАХОДІВ

Назва:
АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТА ПРАКТИКА ПРОВЕДЕННЯ МАСОВИХ ЗАХОДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,70 KB
Завантажень:
334
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
ПОЛІЩУК ВІКТОР ГРИГОРОВИЧ
УДК 351.754.(5)
АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ
ТА ПРАКТИКА ПРОВЕДЕННЯ
МАСОВИХ ЗАХОДІВ
12.00.07 — теорія управління; адміністративне
право і процес; фінансове право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків — 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі адміністративного права і адміністративної діяльності органів внутрішніх справ Запорізького юридичного інституту МВС України.
Науковий керівник — кандидат юридичних наук, доцент
Пєтков Валерій Петрович,
Запорізький юридичний інститут МВС України, начальник кафедри адміністративного права
і адміністративної діяльності органів внутрішніх справ
Офіційні опоненти: — доктор юридичних наук, доцент
Остапенко Олексій Іванович,
Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України, перший проректор з навчальної роботи; —
кандидат юридичних наук, доцент
Комзюк Анатолій Трохимович,
Університет внутрішніх справ, начальник кафедри адміністративного права і адміністративної діяльності органів внутрішніх справ.
Провідна установа: Одеська державна юридична академія Міністерства освіти України, кафедра адміністративного і фінансового права
Захист відбудеться “20” листопада 1999 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.700.01 при Університеті внутрішніх справ (61080, Україна, м.Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Університету внутрішніх справ (61080, Україна, м.Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27).
Автореферат розісланий “18” жовтня 1999 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гоц В.Я.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Конституція України, прийнята 28 липня 1996 року окреслила основні принципи та ідеї розбудови демократичної, соціальної, правової держави, закріпивши, зокрема, право громадян України збиратися мирно, без зброї і проводити мітинги, походи, і демонстрації. За цих умов значно зросла соціально-політична активність населення, яка проявляється в різних сферах суспільного життя і, зокрема, участі громадян в діяльності політичних партій, проведенні передвиборних кампаній, мітингів, демонстрацій, агітаційних зборів тощо.
Наслідком цього стало зростання числа масових заходів. Однією з найважливіших умов їх успішного проведення є забезпечення належного громадського порядку, тобто комплексу взаємопов'язаних заходів правоохоронної діяльності, в здійсненні яких беруть участь різні державні органи, основним з яких є міліція.
Якщо протягом 1988-1989 років на території України відбулося відповідно 32 та 946 масових заходів, то тільки за 9 місяців 1999 року їх кількість склала вже 11173, а число учасників досягло майже 16 мільйонів чоловік. Це обумовило значне зростання чисельності працівників міліції залучених до забезпечення громадського порядку під час їх проведення. Лише за 9місяців 1999 року вона склала вже близько 310 тисяч чоловік, без урахування взаємодіючих з ними правоохоронних формувань.
Гострота суспільних проблем, пов'язаних з реалізацією громадянами України права на мирні збори, мітинги, походи, демонстрації та інші масові заходи, підвищена соціальна небезпека злочинів, адміністративних проступків і екстремальних ситуацій, які нерідко виникають під час їх проведення, обумовлюють необхідність чіткого і всебічного правового регулювання відносин, що складаються в процесі їх проведення, у тому числі адміністративно-правовими нормами. Цей процес на сьогоднішній день потребує не просто удосконалення, а якісно нового оформлення. Тому зростає значення адміністративно-правового регулювання, необхідність наукового узагальнення практики здійснення, а також розвитку на даній основі відповідних приписів адміністративно-правових норм, які повинні будуватися на міцній правовій основі. У зв'язку з цим набула особливої гостроти необхідність прийняття Закону, який би регламентував порядок організації та проведення масових заходів на Україні і визначив механізм реалізації цього права громадянами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТА ПРАКТИКА ПРОВЕДЕННЯ МАСОВИХ ЗАХОДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок