Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Формування культури професійного спілкування у майбутніх офіцерів мвс УКРАЇНИ в процесі навчання

Формування культури професійного спілкування у майбутніх офіцерів мвс УКРАЇНИ в процесі навчання

Назва:
Формування культури професійного спілкування у майбутніх офіцерів мвс УКРАЇНИ в процесі навчання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,76 KB
Завантажень:
387
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ВІННИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО
РАДОМСЬКИЙ ІГОР ПЕТРОВИЧ
УДК :378.461
Формування культури професійного спілкування у майбутніх офіцерів мвс УКРАЇНИ в процесі навчання
Спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Вінниця – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі тактики внутрішніх військ та спеціальної підготовки Навчально-наукового інституту підготовки кадрів громадської безпеки та психологічної служби Київського національного університету внутрішніх справ, м Київ.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент
КЛАЧКО Володимир Миколайович,
Академія управління МВС,
начальник кафедри роботи з персоналом, юридичної психології, педагогіки та політології, м. Київ.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, доцент
КОЗЯР Михайло Миколайович,
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності,
ректор, м. Львів.
кандидат педагогічних наук, доцент
ДІДЕНКО Олександр Васильович,
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, доцент кафедри педагогіки і психології, м. Хмельницький.
Провідна установа: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, кафедра педагогіки, м. Київ.

Захист відбудеться “15” травня 2007 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.053.01 у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського за адресою: 21001, м. Вінниця, вул. Острозького, 32, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за адресою: 21001,
м. Вінниця, вул. Острозького, 32.
Автореферат розісланий “11“ квітня 2007 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М. Коломієць
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і ступінь дослідженості проблеми. Зміни, котрі відбуваються в політичному, соціально-економічному та культурному житті українського суспільства, висувають нові вимоги до професійної підготовки офіцерів МВС України. Різноманітність і складність ситуацій соціальної взаємодії, в яких беруть участь офіцери МВС України, вимагають високого рівня їхньої підготовленості до ефективного спілкування з підлеглими, колегами, а також з цивільними особами. В зв’язку з цим особливої актуальності набуває проблема формування культури професійного спілкування майбутніх офіцерів МВС України як важливої складової їхньої професійної компетентності.
Як свідчить досвід, курсанти мають досить незначні можливості для практичного вираження, корекції та вдосконалення своїх комунікативних, управлінських здібностей і вмінь у рамках навчального процесу. В процесі вивчення окремих навчальних предметів, коли курсантам доводиться епізодично виконувати функції керівника (тактична, спеціальна, стройова підготовка і т.п.), вони не завжди можуть більше дізнатися про особливості професійного спілкування. Не проводиться з курсантами і спеціальна робота, що передбачала б діагностику, розвиток і корекцію їхніх комунікативних умінь, удосконалення стильових особливостей спілкування. Зміст і терміни стажування також не забезпечують формування необхідних умов для вирішення цих завдань.
Деякі педагогічні та соціально-психологічні аспекти виховання майбутніх керівників досліджували В.В. Давидов, В.П. Каширін, Л.Є. Мерзляк, Л.О. Кандибович, В.Я. Яблонко, В.П. Петров, В.П. Натаров, А.Т. Іваницький, В.В. Богуславський, Ю.В. Шеремета, В.В. Зайцев та інші. Проблему стилю спілкування і керівництва досліджували О.Л. Журавльов, Т.Б. Беляєв, Л.І. Аргентов, І.Л. Руденко, В.М. Куніцина та інші. А.І. Китов, І.А. Ліпський, М.В. Чечеткін у своїх роботах розглядали окремі сторони стилю діяльності військового керівника. Однак дослідження зазначених вчених не мали своїм предметом формування культури професійного спілкування в процесі професійного становлення особистості.
Незважаючи на значну увагу науковців до проблем культури професійного спілкування, досі залишається недостатньо обґрунтованим поняття “культура професійного спілкування офіцера МВС”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Формування культури професійного спілкування у майбутніх офіцерів мвс УКРАЇНИ в процесі навчання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок