Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОЛОГІЧНІ ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВОГО СЕРЕДОВИЩА (на прикладі Йорданії)

ЕКОЛОГІЧНІ ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВОГО СЕРЕДОВИЩА (на прикладі Йорданії)

Назва:
ЕКОЛОГІЧНІ ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВОГО СЕРЕДОВИЩА (на прикладі Йорданії)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,44 KB
Завантажень:
384
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
МОХАННАД СУЛАІМАН МАХМУД ТАРРАД
УДК 728.5.011:502.3
 
ЕКОЛОГІЧНІ ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВОГО СЕРЕДОВИЩА
(на прикладі Йорданії)
 
18.00.01 - теорія архітектури, реставрація пам'ятників архітектури
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата архітектури
Харків-2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі архітектурного і ландшафтного проектування Харківської національної академії міського господарства (ХНАМГ) Мініcтерст-ва освіти і науки України
Науковий керівник:
доктор архітектури, професор МИРОНЕНКО Віктор Павлович,
завідувач кафедри дизайну архітектурного середовища Харківсько-
го державного технічного університету будівництва та архітектури
Міністерства освіти і науки України

Офіційні опоненти:
доктор архітектури, професор БЕНАІ Хафізула Амінуллович,
декан архітектурного факультету Донбаської національної акаде-
мії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
кандидат архітектури, доцент ДАНЧАК Ігор Остапович, до-
цент кафедри архітектурного проектування Інституту архітектури
Національного університету „Львівська політехніка” Міністерства
освіти і науки України
Провідна установа: Національна академія образотворчого мистецтва та архі-тектури, кафедра теорії та історії архітектури й синтезу мистецтв Міністерства культури і мистецтв України (м. Київ), кафедра теорії, історії архітектури та синтезу мистецтв
Захист дисертації відбудеться “14” червня 2005 року об 11.00 на засі-данні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.02 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Хар-ків, вул. Сумська, 40, архітектурний факультет.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Хар-ків, вул. Сумська, 40, архітектурний факультет.
Автореферат розісланий “14” травня 2005 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор архітектури, професор ФОМЕНКО О.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. На сучасному етапі розвитку Йорданії висуваються нові вимоги до архітектури житлового середовища. Міське насе-лення продовжує зростати високими темпами, до того ж переважно за рахунок родин із низьким і середнім достатком. За даними статистики міністерства пла-нування Йорданії загострюється житловий дефіцит (більше 24 тис. житлових одиниць), що призводить до необхідності значно збільшити проектування і бу-дівництво недорогого житлового фонду. Існуючий досвід формування житло-вого середовища недостатній. Залучені іноземні фірми і проектувальники у сво-їх роботах не враховують повною мірою специфічних умов Йорданії: особли-вості демографії, самобутні традиції, природно-кліматичні фактори, соціально-економічні аспекти. У результаті не забезпечується необхідний рівень комфорт-ності житлового середовища, його національний характер, розмаїтість архітек-турних рішень. Структура нових помешкань не розвиває традиційні форми і не відповідає новим соціальним вимогам. Йорданія не має своєї самостійної на-укової бази з формування масового житла і тому часто некритично викори-стовує закордонний досвід, далекий від соціальних, природно-кліматичних, демографічних умов регіону. Разом з тим існує великий досліджувальний мa-теріал по окремим регіонам, у яких деякі фактори, що визначають архітектуру, аналогічні чи близькі до умов Йорданії. У роботі був проведений аналіз науко-вих праць, проектів і будівель архітекторів і вчених, що працюють за близькою тематикою як вітчизняних, так і закордонних. Варто назвати роботи Д.Ароніна, К.Биркої, В.Л.Вороніної, Ю.Д.Губернського, А.В.Єршова, И.Мерпорта, С.В.Зо-колєя, Ж.Кандиліса, Б.В.Коляснікова, Л.С.Кондрова, М.В.Лисицина, Б.К.Ліцке-вича, Т.А.Маркуса, Э.Н.Моррис, Т.А.Низамова, И.И.Ноткіна, А.Л.Підгірського, Н.В.Оболенського, Т.Б.Рапопорта, Б.С.Саіні, В.М.Фірсанова, Ахмед Ібрагіма, Абдель Малік Эль-Кулейба, Аль-Гуссус Джавзат, Аль-Хілж Ібрагіма, Мухамед Сафіра Хасан Фатхі, Эль-Абдалла Юсеф Алі, Ян Цейка та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕКОЛОГІЧНІ ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВОГО СЕРЕДОВИЩА (на прикладі Йорданії)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок