Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Тривала міцність та напружено-деформований стан анкерування арматурних стержнів періодичного профілю акриловими клеями

Тривала міцність та напружено-деформований стан анкерування арматурних стержнів періодичного профілю акриловими клеями

Назва:
Тривала міцність та напружено-деформований стан анкерування арматурних стержнів періодичного профілю акриловими клеями
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,28 KB
Завантажень:
197
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ПОЛТАВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА
ФАМ МІНЬ ХА
УДК 691.58.668.3
Тривала міцність та напружено-деформований
стан анкерування арматурних стержнів
періодичного профілю акриловими клеями
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та споруди
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ПОЛТАВА – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківській державній академії міського господарства, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – Офіційні опоненти: – – Провідна установа – кандидат технічних наук, професор Золотов Михайло Сергійович, начальник науково-дослідного сектора Харківської державної академії міського господарства доктор технічних наук, професор Чихладзе Елгуджа Давидович, завідувач кафедри будівельної механіки Харківської державної академії залізничного транспорту кандидат технічних наук, доцент Митрофанов Віталій Павлович, доцент кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, кафедра залізобетонних і кам'яних конструкцій, Міністерство освіти і науки України, м. Харків
Захист дисертації відбудеться " 30 " травня 2000 р., о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02 при Полтавському державному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою:
36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою:
36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий " 26 " квітня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Семко О.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У зв'язку з необхідністю капітального ремонту та реконструкції існуючих будівель і споруд актуальним і перспективним є застосування анкерування арматурних стержнів періодичного профілю акриловими клеями. Запропонований метод характеризується відсутністю складних підготовчих процесів, істотним скороченням витрат сталі та трудовитрат, строків будівництва та реконструкції будівель і споруд з найменшими затратами. Для цього потрібний метод розрахунку анкерного з'єднання, що базується на розрахунковій схемі, яка достатньо відбиває реальні умови роботи клейового анкера, що дає змогу більш раціонально підійти до питань анкерування. Необхідно також визначити короткочасну і тривалу міцності клейового анкера у випадку застосування акрилових клеїв різного складу.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана за координаціним планом Міністерства освіти і науки України, завдання 21 – "Створення нових технологій, методів організації та механізації будівельних процесів, які забезпечують ефектівність будівництва та модернізацію будівель і споруд".
Мета і задачі дослідження. Комплексні дослідження анкерування арматурних стержнів у бетон акриловими клеями (звичайного складу і модифікованих) з метою визначення напружено-деформованого стану з'єднання у випадку впливу на анкер тривало діючого висмикувального зусилля, тривалої міцності клейового анкерування, визначення розрахункових зусиль на нього. При цьому:
1. Методами теорії пружності одержати рішення, що дозволить описати напружено-деформований стан анкерного з'єднання на акриловому клеї при впливі на арматурний стержень тривало діючого висмикувального зусилля.
2. Виконати теоретичні дослідження напружено-деформованого стану анкерного з'єднання у залежності від тривалості дії висмикувального зусилля, геометрії з'єднання, зміни фізико-механічних властивостей акрилового клею у часі.
3. Експериментально дослідити тривалу міцність і деформативність клейового анкера.
4. Для можливості виконання інженерного розрахунку анкерного з'єднання встановити розрахункове зусилля на клейовий анкер у залежності від тривалості терміну його експлуатації і геометрії з'єднання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Тривала міцність та напружено-деформований стан анкерування арматурних стержнів періодичного профілю акриловими клеями

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок