Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ВНУТРІШНЬОФІРМОВОГО ПЛАНУВАННЯ У ТОРГІВЛІ

УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ВНУТРІШНЬОФІРМОВОГО ПЛАНУВАННЯ У ТОРГІВЛІ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ВНУТРІШНЬОФІРМОВОГО ПЛАНУВАННЯ У ТОРГІВЛІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,14 KB
Завантажень:
300
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Стасюк Лілія Леонідівна
УДК 658.512.6:339.1
УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ
ВНУТРІШНЬОФІРМОВОГО ПЛАНУВАННЯ У ТОРГІВЛІ
Спеціальність 08.07.05 – Економіка торгівлі та послуг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі економіки підприємництва
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Смолін Ігор Валентинович
Київський національний торговельно-економічний університет,
доцент кафедри економіки підприємництва
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Балабанова Людмила Веніамінівна
Донецький державний університет економіки і торгівлі, завідувач кафедри маркетингового менеджменту
кандидат економічних наук, доцент Здобнова Ізольда Григорівна
Український науково-дослідний проектно-технологічний і впроваджувальний центр організації праці та управління виробництвом, завідувач відділу економічних досліджень
Провідна установа
Полтавський університет споживчої кооперації України, кафедра економіки підприємства, Укоопспілка України, м.Полтава
Захист відбудеться 20.02.2003 року о 13-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 в Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156 м.Київ, вул. Кіото, 19, ауд. А-227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156 м.Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий 17.01.2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І. Морозова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підприємство як відкрита система знаходиться у постійній взаємодії із зовнішнім середовищем. В умовах, коли зовнішнє середовище характеризується високою ентропією, розвиток підприємства відбувається завдяки превалюючому впливу зовнішніх факторів. На даному етапі його управлінська діяльність спрямовується на пристосування до змін у зовнішньому середовищі з метою отримання узгодженого результату за рахунок впливу зовнішніх факторів. Така ситуація негативно позначається на глибині проробки планів і часовому горизонті планування. Це, в свою чергу, спричиняє постійну флуктацію показників розвитку підприємства та зменшує можливості повної мобілізації внутрішніх ресурсів в процесі господарсько-фінансової діяльності підприємства.
Сучасне зовнішнє середовище функціонування підприємства в Україні, порівняно із перехідним періодом, характеризується значно вищим рівнем стабільності, що вимагає розробки якісно нових концептуальних підходів до планування як найбільш важливої складової процесу управління. За таких умов, з'являється можливість та необхідність розширення горизонту планування та контролю якості планів як основи управління підприємством.
Зниження можливостей підприємства отримувати ефект від діяльності за рахунок використання впливу зовнішніх факторів спричиняє необхідність його еволюції із системи яка самостабілізується у систему яка самоорганізується. Дана система характеризується здатністю реорганізувати свої внутрішні ресурси, що дозволяє зробити підприємство більш стійким до змін у зовнішньому середовищі та сприяє його розширеному відтворенню. Такій еволюції має сприяти забезпечення в однаковій мірі реалізації всіх функцій управління. Це вимагає, в першу чергу, удосконалення на підприємстві системи внутрішньофірмового планування, продукт функціонування якої є основою управління підприємством.
Практична потреба впровадження механізму управління якістю внутрішньофірмового планування на сьогодні немає теоретичного підґрунтя, яке б дозволило охопити весь комплекс питань, сформований теоретичними і прикладними проблемами забезпечення планування на рівні підприємства.
Окремі питання формування та функціонування системи планування розглядаються у працях зарубіжних вчених: М. Альберта, Р.Л. Дафта, П. Друкера, М.Х. Мескона, Д. Хана, Ф.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ВНУТРІШНЬОФІРМОВОГО ПЛАНУВАННЯ У ТОРГІВЛІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок