Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМОТЕХНІЧНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ ВІДНОВЛЕННЯ ОБ'ЄКТІВ ТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ

СИСТЕМОТЕХНІЧНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ ВІДНОВЛЕННЯ ОБ'ЄКТІВ ТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ

Назва:
СИСТЕМОТЕХНІЧНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ ВІДНОВЛЕННЯ ОБ'ЄКТІВ ТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,08 KB
Завантажень:
93
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Радкевич Анатолій Валентинович
УДК 69.059.7
СИСТЕМОТЕХНІЧНІ АСПЕКТИ
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ
ВІДНОВЛЕННЯ ОБ'ЄКТІВ ТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ
05.23.08 – технологія та організація промислового
та цивільного будівництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна (ДНУЗТ) Міністерства транспорту України та Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор Кірнос Володимир Михайлович,
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури,
завідувач кафедри планування і
організації виробництва.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Лівінський Олександр Михайлович, віце-президент Української академії наук;
- доктор технічних наук, професор Торкатюк Володимир Іванович, Харківська національна академія міського господарства, завідувач кафедри економіки будівництва;
- доктор технічних наук, доцент Шаленний Василь Тимофійович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, професор кафедри технології будівельного виробництва.
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва і архітектури України Міністерства освіти і науки України, кафедра організації та управління будівництвом (м. Київ).
Захист відбудеться " 23 " березня 2006р. о 13 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ПДАБтаА, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а).
Автореферат розісланий 13 лютого 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економічний розвиток України потребує напрацювання наукових основ з проблеми відновлення будинків і споруд, пов'язаної з невпинним старінням як об’єктів житлово-комунального комплексу та транспорту, так і промислових будівель і споруд, та вимагає створення на всіх рівнях принципово нових ефективних систем управління, організації і планування в суворому обмеженні за строками виконання.
За період з початку 1997 року по кінець 2004 року в Україні зареєстровано близько 3,5 тис. надзвичайних ситуацій, в тому числі 1900 техногенного та 1240 природного характеру. Частка надзвичайних ситуацій (НС) державного рівня складає 2,0% (70 НС), регіонального рівня – 7,3% (257 НС), решту складають НС місцевого та об’єктного рівнів (відповідно 31,5% та 59,2%). Усього, внаслідок НС за 8 років, постраждало близько 21,7 тис. осіб, з них загинуло понад 3,2 тис.осіб.
Матеріальні збитки, завдані народному господарству НС техногенного та природного характеру, оцінюються сумою близько 5 млрд. грн., при цьому близько 4,5 млрд. грн. (90% цієї суми) складають збитки від НС природного характеру, 0,4 млрд. грн. (8%) – від техногенного.
Щороку від НС техногенного характеру держава зазнає значних збитків, але не таких відчутних, як від НС природного характеру. Ці збитки у середньому становлять 50 млн. грн. щорічно, що майже у 11 разів менше, порівняно з НС природного характеру. Найвищий рівень збитків, зареєстрований у 2000 році, – близько 120 млн. грн., а найменший – у 1998, 1999, 2004 роках – близько 25 млн. грн.
До того ж, руйнування будинків і споруд приводить до істотного забруднення навколишнього середовища шкідливими пилогазовими викидами в результаті руйнування будівельних конструкцій та інженерних комунікацій. Цілком очевидно, що для вирішення проблеми відновлення об’єктів транспортного комплексу у встановлений термін потрібен новий організаційно-методичний підхід.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: СИСТЕМОТЕХНІЧНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ ВІДНОВЛЕННЯ ОБ'ЄКТІВ ТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок