Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В АЕРОНАВІГАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ

ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В АЕРОНАВІГАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ

Назва:
ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В АЕРОНАВІГАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,25 KB
Завантажень:
44
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СІБРУК ВІКТОР ЛЕОНІДОВИЧ
УДК 336.531.2: 656.7.052.001(043.3)
ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
В АЕРОНАВІГАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ
Спеціальність 08.07.04. – економіка транспорту і зв’язку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Скопінцев Юрій Вікторович,
Національний авіаційний університет,
доцент кафедри маркетингу та ресурсозабезпечення.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук,
Новікова Алла Михайлівна,
Державний автотранспортний науково – дослідний і проектний інститут Міністерства транспорту та зв’язку України,
заступник директора з наукової роботи
кандидат економічних наук
Садловська Ірина Петрівна,
Міністерство транспорту та зв’язку України,
заступник директора департаменту фінансового регулювання та соціально-економічної політики
Провідна установа: Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки України, відділ інвестиційної, інноваційної політики та державних цільових програм.
Захист відбудеться 26 травня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 у Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 2, ауд. 418.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий 20 квітня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук В.В. Матвєєв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Транспортна галузь країни належить до базових, що визначають рівень економічного зростання України. Авіаційний транспорт характеризується потужним потенціалом розвитку. Прискорення розвитку цивільної авіації почалося в 2002 році. У 2002-2005 роках річний приріст обсягу транзитних, міжнародних та внутрішніх польотів за кожним видом перевищував 10%. Найбільш швидкими темпами зростав обсяг транзитних польотів, що стверджує Україну в якості транзитної держави.
Взагалі, повітряний простір країни є привабливим для транзитних польотів не тільки з причини вигідного географічного положення, але і за досягнутим рівнем аеронавігаційного обслуговування, яке включає авіаційний зв’язок, навігацію, спостереження та управління повітряним рухом. Аеронавігаційне обслуговування повинно забезпечувати рух повітряного судна з затримкою, що не перевищує 1 хвилини, при заданому рівні безпеки польотів. Заходи щодо розвитку аеронавігаційної системи України, які були здійснені протягом 90-х років минулого сторіччя, дозволили підтримати аеронавігаційне обслуговування на рівні, що відповідає міжнародним вимогам.
Подальше зростання обсягу польотів повинно супроводжуватися адекватними заходами, спрямованими на збільшення пропускної здатності повітряного простору. Новітні технології аеронавігаційного обслуговування зосереджені в системі CNS/ATM, яку планується впровадити в глобальному масштабі в перших десятиріччях XXI віку. Кожна країна сама вирішує черговість та термін впровадження елементів системи CNS/ATM. Наразі чинною є Програма розбудови державної системи використання повітряного простору України, прийнята урядом в 2002 році.
Реалізація інноваційних проектів у рамках системи CNS/ATM потребує значних інвестицій. Кошти будуть витрачатися раціонально за умови узгодження терміну впровадження елемента системи CNS/ATM із характеристиками повітряного простору. Крім того, необхідно реалізовувати варіант інвестиційного проекту, який максимізує економічну ефективність.
Для досягнення вказаних цілей необхідно отримати науково обґрунтовані оцінки параметрів ефективності інвестиційного проекту, який планується реалізувати в майбутньому. Об’єктивні труднощі полягають у визначенні прогнозних значень вихідних даних, що підставляються у відомі формули для розрахунку параметрів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В АЕРОНАВІГАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок