Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ДЕРЖАВНОМУ УПРАВЛІННІ УКРАЇНИ

СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ДЕРЖАВНОМУ УПРАВЛІННІ УКРАЇНИ

Назва:
СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ДЕРЖАВНОМУ УПРАВЛІННІ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,15 KB
Завантажень:
448
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
АКАДЕМІЯ МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
КРАСНЕЙЧУК Алла Олексіївна
УДК 351:35.073.354
СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
В ДЕРЖАВНОМУ УПРАВЛІННІ УКРАЇНИ
25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – | доктор наук з державного управління, професор
БАКУМЕНКО Валерій Данилович,
Академія муніципального управління,
проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, професор
РОМАТ Євген Вікторович,
Київський національний торговельно-економічний університет, професор кафедри маркетингу та реклами;
кандидат наук з державного управління
МОЛЧАНОВА Юлія Олександрівна,
Державна академія житлово-комунального господарства, доцент кафедри менеджменту.
Захист відбудеться 9 квітня 2008 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.129.01 в Академії муніципального управління за адресою: 01601 МСП, м. Київ, вул. Івана Кудрі, 33, к. 220.
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Академії муніципального управління (01601 МСП, м. Київ, вул. Івана Кудрі, 33).
Автореферат розісланий 5 березня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.П.Піддубна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення України як правової, соціальної та демократичної держави диктує нові форми і методи роботи для державних органів. Цей процес має відповідати основним світовим тенденціям розвитку державного управління й передбачає підвищення ефективності функціонування всіх його складових. Це вимагає нових методичних рішень, нових технологій управління та якісної організації управлінських процесів. Перебудова інститутів влади пов’язана із сучасною консультаційною діяльністю, яка у найширшому розумінні розглядають як вид інтелектуальної діяльності. Її основним завданням є аналіз та обґрунтування перспектив щодо розвитку і використання науково-технічних та організаційно-економічних інновацій у предметній сфері застосування.
Підвищення ефективності розв’язання управлінських завдань визначається здійсненням якісного аналізу і на цій основі реорганізацією технологічних та організаційних процесів ухвалення управлінських рішень, що обумовлює зростання потреб у якісних консультаційних послугах, за допомогою яких повинна здійснюватися консультаційна діяльність у державному управлінні України.
На сьогодні у теорії й практиці консультування нагромаджено досвід, що може бути слушним для використання у системі державного управління. Аналізуючи сучасні наукові праці, слід зазначити, що до питань розробки, обґрунтування механізмів консультування звертаються Алешникова В.І., Ванєєва І.В., Верба В.А., Жаворонкова Г.В., Іванов М.А., Карамушка Л.М., Коростильов В.А., Мілан Кубр, Мекхем К., Посадський О.П., Пригожин А.І, Рогошевський І.Г., Решетняк Т.І., Трофімова О.К., Хабакук М.Я., Хайниш С.В., Шарбаєва Я.О., Шеремет Т.Г., Шустерман Д.М., Юксвяров Р.Х. та інші науковці.
Для дослідження велику цінність становлять праці як вітчизняних, так і зарубіжних учених, що стосуються різних аспектів історії, теорії та методології розвитку консультаційної діяльності. Про історичний аспект становлення та розвитку йдеться у наукових розвідках Верби В.А., Блінова А.О., Больша-кова В.В., Бутиріна Г.Н., Варламової Е.П., В’яткіна В.Н., Добренькової Є.В., Рогошевського І.Г., Степанова С.Ю., Сєрова В.Н., Трофімової О.К., Шевлякова В.М. та ін.
Різні аспекти консультаційної діяльності в державному управлінні та місцевому самоврядуванні розглядають науковці у цій галузі, а саме: муніципального консалтингу – Молодцов О.В., Саханенко С.Є.; політичного консультування – Токовенко В.В.; соціально-психологічних аспектів консульта-ційної діяльності – Молчанова Ю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ДЕРЖАВНОМУ УПРАВЛІННІ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок