Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НЕКОРЕКТНІ ЗАДАЧІ НЕСТАЦІОНАРНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ПЛАСТИН ТА ОБОЛОНОК

НЕКОРЕКТНІ ЗАДАЧІ НЕСТАЦІОНАРНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ПЛАСТИН ТА ОБОЛОНОК

Назва:
НЕКОРЕКТНІ ЗАДАЧІ НЕСТАЦІОНАРНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ПЛАСТИН ТА ОБОЛОНОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,05 KB
Завантажень:
145
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МАШИНОБУДУВАННЯ
ім. А. М. ПІДГОРНОГО
Шарапата Андрій Сергійович
УДК 539.3
НЕКОРЕКТНІ ЗАДАЧІ НЕСТАЦІОНАРНОГО ДЕФОРМУВАННЯ
ПЛАСТИН ТА ОБОЛОНОК
Спеціальність 01.02.04 - “Механіка деформівного твердого тіла”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі деталей машин і теорії машин і механізмів Харківського національного автомобільно-дорожнього університету МОН України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Янютін Євген Григорович,
Національний технічний університет “ХПІ”,
професор кафедри вищої математики.
Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук, професор
Ніколаєв Олексій Георгійович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М. Є. Жуковського “ХАІ”, декан факультету ракетно-
космічної техніки, завідувач кафедри вищої математики;
доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Стрельнікова Олена Олександрівна,
Інститут проблем машинобудування
ім. А. М. Підгорного НАН України,
старший науковий співробітник.
Провідна установа: Інститут технічної механіки НАН і НКА України
(м. Дніпропетровськ), відділ надійності та довговічності конструкцій.
Захист відбудеться “ 24 ” березня 2005 р. о 14 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.180.01 в Інституті проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України за адресою: 61046, м. Харків, вул. Дм. Пожарського, 2/10.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України за адресою: 61046, м. Харків, вул. Дм. Пожарського, 2/10.
Автореферат розісланий “ 21 ” лютого 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н. Б. П. Зайцев


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Вивчення напружено-деформівного стану елементів конструкцій, які зазнають інтенсивних імпульсних впливів, є сьогодні однією з актуальних проблем механіки деформівного твердого тіла (МДТТ).
Створення і удосконалювання елементів конструкцій сучасних машин і необхідність розвитку прогресивних технологічних процесів викликає необхідність використання під час їхнього проектування та розробки сучасних методів розрахунку, що найбільш повно і точно враховують умови навантаження елементів конструкцій. В задачах керування напружено-деформованим станом (НДС) елементів конструкцій існує проблема визначення закону зміни в часі додаткових зовнішніх навантажень, що вводяться для забезпечення виконання заданих критеріїв керування.
Однією з перешкод на шляху досліджень у вказаних напрямах є відсутність, як правило, повної інформації про форму, амплітуду і тривалість імпульсних навантажень, що діють на елементи конструкцій. Необхідність дослідження задач, за допомогою яких можна поповнити інформаційну базу даних про навантаження на елементи конструкцій, обумовлена важливістю їхнього практичного застосування у різних областях науки і техніки. Відзначимо також, що розвитку теорії задач керування нестаціонарними коливаннями механічних систем в науковій літературі приділено недостатньо уваги. Тому визначення характеристик нестаціонарних навантажень в задачах ідентифікації та пошук додаткових навантажень для забезпечення заданих критеріїв керування є також актуальними задачами.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано на кафедрі деталей машин і ТММ Харківського національного автомобільно-дорожнього університету у відповідності до робочого плану:
- підготовки аспірантів Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ);
- бюджетної теми “Теоретичне обґрунтування методів розв'язання задач (прямих, обернених і управління) для пружно-деформівних тіл під дією імпульсних навантажень” (ДР №0102U001764) за період 2002-2003 р.;
- бюджетної теми “Створення методів математичного моделювання з управління нестаціонарними деформаційними процесами”, (ДР №0104U002046) за період 2004-2006 р.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є побудова ефективних методів визначення змінних за часом зовнішніх нестаціонарних навантажень на пластини та оболонки (кругла плита, положиста сферична оболонка, циліндрична оболонка скінченної довжини) та визначення додаткових керуючих навантажень, що забезпечують виконання заданого критерію керування динамічною реакцією циліндричної оболонки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: НЕКОРЕКТНІ ЗАДАЧІ НЕСТАЦІОНАРНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ПЛАСТИН ТА ОБОЛОНОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок