Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АЛГЕБРО-ГРАФОВІ МОДЕЛІ СИНТЕЗУ ЧИСЛОВИХ КОДІВ З КІЛЬЦЕВОЮ СТРУКТУРОЮ

АЛГЕБРО-ГРАФОВІ МОДЕЛІ СИНТЕЗУ ЧИСЛОВИХ КОДІВ З КІЛЬЦЕВОЮ СТРУКТУРОЮ

Назва:
АЛГЕБРО-ГРАФОВІ МОДЕЛІ СИНТЕЗУ ЧИСЛОВИХ КОДІВ З КІЛЬЦЕВОЮ СТРУКТУРОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,22 KB
Завантажень:
44
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національний університет “Львівська політехніка”
ВЕЛИКА ОКСАНА ТАРАСІВНА
УДК 681.325:519.15
АЛГЕБРО-ГРАФОВІ МОДЕЛІ СИНТЕЗУ ЧИСЛОВИХ КОДІВ З КІЛЬЦЕВОЮ СТРУКТУРОЮ
01.05.02 – Математичне моделювання та обчислювальні методи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Різник Володимир Васильович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
професор кафедри “Автоматизовані системи управління”.
Офіційні опоненти: | доктор фізико-математичних наук, професор
Слоньовський Роман Володимирович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
професор кафедри “Прикладна математика.
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Хавалко Віктор Михайлович,
Львівський коледж Державного університету
інформаційно-комунікаційних технологій, м.Львів,
завідувач відділення.
Провідна установа – | Державний науково-дослідний інститут інформаційної інфраструктури Держкомзв'язку та інформатизації
України і НАН України, м.Львів, відділ
Інформаційних технологій і систем.
Захист відбудеться “12 ”квітня 2006 р. о 16 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.05 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Ст. Бандери, 12.
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Професорська 1.
Автореферат розісланий “ 10” березня 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.т.н., професор |
Р.А.Бунь
 
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Ефективність управління та контролю виробництва в ринкових умовах господарювання українських підприємств стало однією з необхідних умов їх успішного функціонування. Прийняття ефективних рішень неможливе без надійного захисту інформації, на основі якої здійснюється виконання керівних функцій у системі. Оперативність управління, надійність, своєчасність та повнота повідомлень, що надходять каналами зв'язку, і швидке пересилання директив до нижчих ланок системи для їх своєчасного виконання, високі вимоги до рівня захищеності даних від несанкціонованого доступу обумовлюють важливість впровадження в науково-виробничу практику математичних моделей і обчислювальних методів. Тому важливим і актуальним слід вважати дослідження комбінаторних конфігурацій як математичних моделей дискретних сигналів з поліпшеними властивостями щодо кодування, пересилання та перетворення інформації в каналах зв'язку. Визначний вклад у розвиток комбінаторних методів синтезу та дослідження кодів внесли: Боуз Р.Ч., Глушков В.М., Голей М.Дж.Е., Голомб С., Плоткін М., Петерсон У., Райзер Г.Дж., Слоан Н.Дж., Хемінг Р.У., Холл М., Шеннон К. та ряд інших дослідників.
Проблему поліпшення властивостей систем кодування інформації вдалося певною мірою подолати, завдяки впровадженню нового класу комбінаторних конфігурацій – ідеальних кільцевих в'язанок (ІКВ) – багатоелементних комбінаторних конструкцій з кільцевою структурою, всі значення яких, включно з усіма сумами поруч розміщених елементів, вичерпують натуральний ряд фіксоване число разів. Однак, незважаючи на досягнуті теоретичні і практичні результати стосовно використання комбінаторних моделей та методів в системах кодування та перетворення інформації, багато питань в цій галузі ще не вивчено, зокрема, пов'язаних із дослідженням методів швидкісного обчислення систем вагових розрядів та побудовою повних сімей багаторозрядних кодів на ІКВ, недостатньо опрацьовані методи ізоморфних перетворень таких кодів та їх системний аналіз. Цим обумовлюється актуальність та важливість обраного в дисертаційній роботі напрямку досліджень.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась в рамках пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки в Україні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: АЛГЕБРО-ГРАФОВІ МОДЕЛІ СИНТЕЗУ ЧИСЛОВИХ КОДІВ З КІЛЬЦЕВОЮ СТРУКТУРОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок