Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ КОМПЕНСУЮЧИХ НАВАНТАЖЕНЬ ДО РОЗВ’ЯЗАННЯ ЗАДАЧ БУДІВЕЛЬНОЇ МЕХАНІКИ

Загрузка...

РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ КОМПЕНСУЮЧИХ НАВАНТАЖЕНЬ ДО РОЗВ’ЯЗАННЯ ЗАДАЧ БУДІВЕЛЬНОЇ МЕХАНІКИ / сторінка 7

Назва:
РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ КОМПЕНСУЮЧИХ НАВАНТАЖЕНЬ ДО РОЗВ’ЯЗАННЯ ЗАДАЧ БУДІВЕЛЬНОЇ МЕХАНІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,53 KB
Завантажень:
391
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 

Використовуючи стандартну процедуру МКН, приведені вище крайові задачі можна звести до регулярних інтегральних рівнянь першого роду відносно компенсуючих навантажень. У дисертації приведений алгоритм чисельного розв’язання таких рівнянь і побудови шуканих розв’язків. В якості ілюстрації у даному розділі наведений розрахунок сферичної оболонки із затисненим круговим контуром, яка зазнає дії зосередженої сили, прикладеної в центрі у вертикальному напрямку. Нормовані значення прогинів в центрі оболонки, обчислені для випадку R=50 м, , Р=32,4 т, h=0,15 м, представлені в таблиці 2. Отримано картину розподілу радіальних переміщень при різних значеннях параметра . Результати розрахунків добре узгоджуються з аналітичним розв’язком, отриманим О.О.Назаровим.
Шостий розділ присвячений дослідженню за МКН усталених коливань пологих сферичних оболонок, що мають довільну форму країв, при довільних граничних умовах.
Розглянуто нескінченну пологу сферичну оболонку, що деформується під дією гармонічної зосередженої сили. Така система в подальшому використовується як основна при розв’язанні за МКН складних крайових задач. .
Фундаментальний розв’язок рівняння (16) має вигляд
, (18)
де z - відстань між точками х та у; Y0 , K0 - функція Бесселя і модифікована функція Бесселя другого роду нульового порядку.
За допомогою (18) і співвідношень теорії пологих сферичних оболонок отримані динамічні функції Гріна для амплітуд переміщень і внутрішніх сил, які виникають у довільно орієнтованих перерізах оболонки під дією зосереджених сил і моментів .
При дослідженні за МКН гармонічних коливань оболонок вздовж замкненої особливої лінії, розташованої поза контуром вихідної оболонки, прикладаються компенсуючі навантаження - погонна нормальна сила і погонний нормальний момент , причому останній діє в площині, котра містить нормаль до особливої лінії. Загальний розв’язок поставленої крайової задачі згідно МКН подається у формі
де ,
V – область, яку займає вихідна оболонка ; С’ – особлива лінія; S - область дії заданого навантаження; G - будь-яка величина з переміщень і внутрішніх сил оболонки; - функції Гріна розглянутої величини, що відповідають дії зосереджених сили і моменту відповідно ; q(a) і m(a) - задані навантаження .
Спрямовуючи точку області х до точки її контуру, з (19) одержуємо рівняння відносно невідомих компенсуючих навантажень
де , C – контур оболонки; n – напрямок зовнішньої нормалі до контуру оболонки ; Gn(C) – задані функції на контурі.
Підпорядковуючи (20) граничним умовам, одержуємо розрахункове рівняння. Розв’язуючи останнє, знайдемо компенсуючі навантаження, за допомогою яких визначається НДС оболонки.
Дослідження власних коливань оболонок при однорідних граничних умовах вимагає розгляду наступного рівняння
де обчислюється так само як і раніше, за формулою (17), але – частота власних коливань оболонки, яка підлягає визначенню.
Вивчені власні коливання пологих сферичних куполів з точковою опорою і без неї. За допомогою (21), розкладаючи компенсуючі навантаження у ряд Фур'є та використовуючи формули теорії бесселевих функцій, отримуємо формули для визначення характеристик частот і форм власних коливань розглянутих куполів при різних граничних умовах.
Проведені за допомогою виведених формул чисельні обчислення частот власних коливань металевої антени, виготовленої у вигляді пологого купола з точковою опорою, розташованою в його полюсі. Отримані результати для перших часто добре узгоджуються з експериментальними даними.
Розглянуті на основі рівнянь (20) гармонічні коливання пологих сферичних оболонок, які мають у плані довільну форму і довільні граничні умови. Тут особлива лінія вибирається геометрично подібною до форми краю оболонки. Інтегральні рівняння МКН розв’язуються наближено. Для цього особлива лінія замінюється набором з контурних елементів, компенсуюче навантаження в межах кожного елемента апроксимується деякою функцією, а виконання граничних умов вимагається в обмеженій множині точок контура.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Реферат на тему: РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ КОМПЕНСУЮЧИХ НАВАНТАЖЕНЬ ДО РОЗВ’ЯЗАННЯ ЗАДАЧ БУДІВЕЛЬНОЇ МЕХАНІКИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок