Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМ ПРОЕКТОМ

УДОСКОНАЛЕННЯ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМ ПРОЕКТОМ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМ ПРОЕКТОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,25 KB
Завантажень:
320
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
БОЖАНОВА Вікторія Юріївна
УДК 60.003:658.012.12
УДОСКОНАЛЕННЯ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМ ПРОЕКТОМ
05.13.22 – управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Млодецький Віктор Ростиславович,
кафедра менеджменту і маркетингу
ПДАБтаА, доцент.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Павлов Іван Дмитрович, Запорізька державна інженерна академія Міністерства освіти і науки України, професор кафедри промислового та цивільного будівництва;
кандидат технічних наук, доцент Радкевич Анатолій Валентинович, Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту Міністерства транспорту України, начальник військової кафедри.
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва і архітектури, кафедра організації та управління будівництва Міністерства освіти і науки України, м.Київ.
Захист відбудеться 20 червня 2002 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м.Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ПДАБтаА, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а).
Автореферат розісланий 16 травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основною метою діяльності будь-якої організації є формування внутрішніх якостей (це технічні, організаційні, інноваційні та інші фактори), які б забезпечували їй "життєздатність" у реальних умовах функціонування.
Традиційно, коли досліджуються питання ефективної діяльності організації, вивчаються структури управління: організаційна, виробнича, кількісні і якісні параметри, що характеризують окремі сторони її діяльності. Аналізуючи динаміку цих параметрів, ми досліджуємо кінцеву реакцію організації на внутрішні і зовнішні фактори. У зв'язку з цим цікаво не тільки констатувати поточну ситуацію, але й оцінити, так звану, "життєздатність" організації в цілому, тобто протистояти впливу негативних факторів.
Останнім часом у літературі з'явилися окремі публікації, у яких організація розглядається з позицій еволюційної теорії. Цикли еволюції багато в чому відповідають життєвим циклам проекту, організації, товару, технології.
Такий підхід дозволяє по-новому подивитися на організацію, на параметри, що традиційно застосовуються для оцінки ефективності її діяльності. Відповідно до цього метою управління організацією є не стільки досягнення прийнятних показників ефективності в поточному періоді, скільки забезпечення збереження траєкторії на продуктивних етапах життєвого циклу.
Виникає необхідність розробити метрику кількісного аналізу, яка за зміною градієнта стану організації дозволяє ідентифікувати етап життєвого циклу і відповідно розробити стратегію подальшого розвитку.
Тому традиційні підходи, при яких параметри розраховуються для всього періоду життєвого циклу, наприклад NPV, IRR, надійність досягнення остаточного результату і т.д., вимагають їхнього коректування з метою оцінки зміни стану організації на визначеному інтервалі часу.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Викладені в дисертації дослідження виконані згідно з напрямками наукових праць кафедри організації і планування будівництва ПДАБтаА, відповідно до програми науково-дослідної роботи "Розробка теоретичних положень та практичних методик обґрунтування техніко-економічних параметрів (ТЕП) інвестиційних будівельних проектів, з урахуванням ризику та адаптації організації завдяки стратегії диверсифікації” № держреєстрації 0100U 003688, затвердженої рішенням Вченої ради ПДАБтаА протокол № 5 від 24.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМ ПРОЕКТОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок