Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАН СИСТЕМИ МАТИ-ПЛАЦЕНТА-ПЛІД ПРИ ХРОНІЧНІЙ ГІПОКСІЇ ПЛОДУ ТА ЙОГО КОРЕКЦІЯ (клініко-експериментальне дослідження)

СТАН СИСТЕМИ МАТИ-ПЛАЦЕНТА-ПЛІД ПРИ ХРОНІЧНІЙ ГІПОКСІЇ ПЛОДУ ТА ЙОГО КОРЕКЦІЯ (клініко-експериментальне дослідження)

Назва:
СТАН СИСТЕМИ МАТИ-ПЛАЦЕНТА-ПЛІД ПРИ ХРОНІЧНІЙ ГІПОКСІЇ ПЛОДУ ТА ЙОГО КОРЕКЦІЯ (клініко-експериментальне дослідження)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
33,01 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
 
К У З Ь М І Н А І Р И Н А Ю Р І Ї В Н А
УДК 616.33-02.616-001.8-07(616.36+616.33-08
СТАН СИСТЕМИ МАТИ-ПЛАЦЕНТА-ПЛІД ПРИ ХРОНІЧНІЙ ГІПОКСІЇ ПЛОДУ ТА ЙОГО КОРЕКЦІЯ
(клініко-експериментальне дослідження)
 
14.01.01 – акушерство та гінекологія
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора медичних наук
Київ - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному медичному університеті
МОЗ України
Науковий консультант: доктор медичних наук, професор, академік НАН України ГРИЩЕНКО ВАЛЕНТИН ІВАНОВИЧ, Інститут проблем кріобіолігії та кріомедицини НАН України, директор, Харківський державний медичний університет, завідувач кафедри акушерства та гінекології №1
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор КОЛОМІЙЦЕВА АНТОНІНА ГЕОРГІЇВНА, Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (м. Київ), завідувач відділення патології вагітності та пологів
доктор медичних наук, професор, член-кореспондент АМН України
ВЕНЦЬКОВСЬКИЙ БОРИС МИХАЙЛОВИЧ, Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця МОЗ України (м. Київ), завідувач кафедри акушерства та гінекології №1
Доктор медичних наук, професор
СЕНЧУК АНАТОЛІЙ ЯКОВИЧ, Київський медичний інститут Української асоціації народної медицини, завідувач кафедри акушерства та гінекології
Провідна установа: Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології №1
Захист дисертації відбудеться “ 08 ” лютого 2005 року о 13оо годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями “Педіатрія”, “Акушерство та гінекологія” при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м. Київ, вул. Мануїльського, 8).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м. Київ, вул.. Мануїльського,8).
Автореферат розісланий “ 22 ” грудня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.В.Квашніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Антенатальна діагностика та профілактика хронічної гіпоксії плоду - одна з найбільш актуальних проблем перинатальної медицини. Гіпоксія фето-плацентарного комплексу є стресовим чинником, що призводить до перебудови плацентарного бар'єра [Л.Б.Маркін, В.В.Стародуб, 1991].
В успішному вирішенні цієї проблеми певне значення має удосконалення й впровадження в акушерську практику нових методів дослідження щодо оцінки стану плоду та своєчасне лікування ефективними й сучасними заходами, що забезпечують народження здорової дитини [О.М.Лук’янова, 1999; В.М.Запорожан та співав., 2000].
Україна в даний час є регіоном з несприятливими екологічними й демографічними особливостями. За останнє десятиліття збільшилася екстагенітальна та уроджена патологія, у тому числі й серед жіночого населення репродуктивного віку [Н.Л.Гармашева., Н.Н.Константинов, 1985]. Знижується народжуваність, залишається високою перинатальна та дитяча смертність [А.П.Милованов, 1999]. Значно збільшився відсоток акушерської патології, який сприяє розвитку хронічної гіпоксії та гіпотрофії плоду [Х.П. Кьюмерле, К.Брендел, 1997].
Удосконалення методів діагностики, профілактики та терапії хронічної гіпоксії плода є найбільш актуальною проблемою сучасного акушерства. До того ж у наш час щодо цієї проблеми не вирішені питання, які суттєво впливають на розвиток внутрішньоутробного плода. Не з'ясовані зв'язки між ступенем виразності структурних змін у плаценті й зниженням її функціональної здатності. Залишаються неясними патогенетичні механізми розвитку хронічної гіпоксії плоду [В.І.Грищенко та співав., 2002; А.Я.Сенчук, 2002.], нема чітких критеріїв прогнозу та ранньої діагностики ознак структурних змін у плаценті з урахуванням компенсаторно-пристосувальних механізмів і зниженням її функціональних властивостей при наявності патології організму матері, що впливає на стан плода та новонародженого [А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: СТАН СИСТЕМИ МАТИ-ПЛАЦЕНТА-ПЛІД ПРИ ХРОНІЧНІЙ ГІПОКСІЇ ПЛОДУ ТА ЙОГО КОРЕКЦІЯ (клініко-експериментальне дослідження)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок