Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КРИМІНОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА УМИСНИХ УБИВСТВ І ЗАПОДІЯННЯ ТЯЖКОЇ ШКОДИ ЗДОРОВ’Ю ОСОБИ ТА ЇХ ПОПЕРЕДЖЕННЯ (ЗА МАТЕРІАЛАМИ РЕСПУБЛІКИ ТИВА)

КРИМІНОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА УМИСНИХ УБИВСТВ І ЗАПОДІЯННЯ ТЯЖКОЇ ШКОДИ ЗДОРОВ’Ю ОСОБИ ТА ЇХ ПОПЕРЕДЖЕННЯ (ЗА МАТЕРІАЛАМИ РЕСПУБЛІКИ ТИВА)

Назва:
КРИМІНОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА УМИСНИХ УБИВСТВ І ЗАПОДІЯННЯ ТЯЖКОЇ ШКОДИ ЗДОРОВ’Ю ОСОБИ ТА ЇХ ПОПЕРЕДЖЕННЯ (ЗА МАТЕРІАЛАМИ РЕСПУБЛІКИ ТИВА)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,99 KB
Завантажень:
118
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
імені ЯРОСЛАВА МУДРОГО
МОНГУШ ШОЛБАН ЧИРГАЛ-ООЛОВИЧ
УДК 349.9
КРИМІНОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА УМИСНИХ УБИВСТВ І ЗАПОДІЯННЯ
ТЯЖКОЇ ШКОДИ ЗДОРОВ’Ю ОСОБИ ТА ЇХ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
(ЗА МАТЕРІАЛАМИ РЕСПУБЛІКИ ТИВА)
Спеціальність 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія;
кримінально-виконавче право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі кримінології та кримінально-виконавчого права Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник
- доктор юридичних наук, професор Голіна Володимир Васильович, Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, завідувач кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права член-кореспондент Академії правових наук України, Заслужений діяч науки і техніки України.
Офіційні опоненти:
- доктор юридичних наук, професор Шакун Василь Іванович, Київський національний університет внутрішніх справ, перший проректор, член-кореспондент Академії правових наук України.
-
кандидат юридичних наук, доцент Дрьомін Віктор Миколайович, Одеська національна юридична академія, завідувач кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права.
Провідна установа:
-
Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України, відділ кримінального права, кримінології та судоустрою, м. Київ.
Захист відбудеться 17 квітня 2007 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.086.01 у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого (61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 70).
Автореферат розісланий 16 березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Ю. Шепітько
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Конституція РФ наголошує на принциповому положенні, що кожний має право на життя (ст.20). Аналіз низки конституційних положень дає підстави так само вважати, що і здоров’я людини знаходиться під охороною держави, являючись базовим і охоронюваним законом правом будь-якої людини (наприклад, статті 2, 17, 41, 42 та ін.).
За рівнем злочинності одно з перших місць серед регіонів Росії протягом низки років займає Республіка Тива. У структурі насильницької злочинності Туви превалюють тяжкі й особливо тяжкі злочини проти життя та здоров’я особи, динаміка і структура яких порівняно з іншими суб’єктами РФ, продовжує зростати і ускладнюватися. Заходи попередження, що вживаються у Республіці, не у повному обсягу відповідають вимогам боротьби з насильницькою злочинністю проти життя і здоров’я особи в цілому та тяжкими її проявами, зокрема. Відсутність чіткої та послідовної політики в цій сфері дезорієнтують юридичну практику, послаблюють цілеспрямованість дій правоохоронних органів.
Проблеми, присвячені боротьбі з насильницькою злочинністю в цілому і тяжкими насильницькими злочинами проти життя і здоров’я особи у тому числі, розглядалися у працях С.М. Абельцева, Ю.М. Антоняна, М.І. Бажанова, Р.А. Базарова, В.І. Борисова, С.В. Бородина, М.Ю. Валуйської, В.В. Голіни, Б.М. Головкіна, П.І. Гришаєва, І.М. Даньшина, А.І. Долгової, В.М. Дрьоміна, А.П. Закалюка, В.К. Звирбуля, І.І. Карпеця, Д.А. Корецького, О.М. Костенка, Н.Ф. Кузнецової, В.М. Кудрявцева, Г.М. Міньковського, О.В. Наумова, Е.П. Побегайла, Д.В. Ривмана, Є.Г. Самовичева, О.Б. Сахарова, В.В. Сташиса, В.Я. Тація, В.О. Тулякова, В.С. Устинова, В.І. Шакуна, В.Є. Емінова та ін. У той же час не всі теоретичні та практичні питання, пов’язані з аналізом та попередженням тяжких насильницьких злочинів проти життя і здоров’я особи в окремих регіонах РФ, отримали систематичну і комплексну розробку та висвітлення в юридичній літературі. На сьогоднішній день насильницька злочинність проти життя і здоров’я особи у Туві, комплекс детермінаційних чинників вказаного виду злочинних проявів ще не ставали самостійним предметом досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КРИМІНОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА УМИСНИХ УБИВСТВ І ЗАПОДІЯННЯ ТЯЖКОЇ ШКОДИ ЗДОРОВ’Ю ОСОБИ ТА ЇХ ПОПЕРЕДЖЕННЯ (ЗА МАТЕРІАЛАМИ РЕСПУБЛІКИ ТИВА)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок