Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ТА ВИБІР ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ ЖИВЛЕННЯ ПЕРСПЕКТИВНИХ ОДНОЦИЛІНДРОВИХ ДВОТАКТНИХ ДВИГУНІВ З ІСКРОВИМ ЗАПАЛЮВАННЯМ

ОБҐРУНТУВАННЯ ТА ВИБІР ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ ЖИВЛЕННЯ ПЕРСПЕКТИВНИХ ОДНОЦИЛІНДРОВИХ ДВОТАКТНИХ ДВИГУНІВ З ІСКРОВИМ ЗАПАЛЮВАННЯМ

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ТА ВИБІР ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ ЖИВЛЕННЯ ПЕРСПЕКТИВНИХ ОДНОЦИЛІНДРОВИХ ДВОТАКТНИХ ДВИГУНІВ З ІСКРОВИМ ЗАПАЛЮВАННЯМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,12 KB
Завантажень:
250
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Савінов Олег Іванович
УДК 621.434.038
ОБҐРУНТУВАННЯ ТА ВИБІР ПАРАМЕТРІВ
СИСТЕМИ ЖИВЛЕННЯ ПЕРСПЕКТИВНИХ ОДНОЦИЛІНДРОВИХ ДВОТАКТНИХ ДВИГУНІВ З ІСКРОВИМ ЗАПАЛЮВАННЯМ
Спеціальність 05.05.03 – Теплові двигуни
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Двигуни внутрішнього згоряння” Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Дяченко Василь Григорович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри двигунів внутрішнього згоряння.
 
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Строков Олександр Петрович,
Головне спеціалізоване конструкторське бюро з двигунів середньої потужності, м. Харків, генеральний конструктор;
кандидат технічних наук, професор
Сандомирський Михайло Григорович,
Харківський державний технічний університет сільського господарства,
м. Харків, професор кафедри тракторів і автомобілів.
Провідна установа: Харківський національний автомобільно-дорожній університет,
кафедра системотехніки і діагностики транспортних машин,
Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “20 березня 2003 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.13 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою:
61002, м. Харків, вул. Фрунзе 21, кафедра двигунів внутрішнього згоряння, ауд. 11.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий “15” лютого 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Парсаданов І.В.
ЗАгальна характеристика роботи
Актуальність теми. Двотактні одноциліндрові двигуни внутрішнього згоряння (ДВЗ) широко використовуються в різноманітних галузях господарства. Випуск одноциліндрових двотактних двигунів в декілька разів перевищує сумарний випуск всіх інших типів ДВЗ. Але, втрати паливо-повітряної суміші при продувці обумовлюють високий рівень токсичності відпрацьованих газів та низьку економічність двотактних двигунів, що не відповідає сучасним вимогам. Подальше розширення використання двотактних двигунів з іскровим запаленням залежить від можливостей покращення їх економічності та екологічних характеристик. Одним з реальних напрямків поліпшення техніко-економічних та екологічних показників двотактних двигунів з іскровим запаленням може бути вдосконалення робочих процесів. При продувці надпоршневої порожнини двотактного карбюраторного двигуна втрачається до 2530 % паливо-повітряної суміші. Використання безпосереднього вприскування палива у циліндр дозволяє запобігти втратам палива при продувці надпоршневої порожнини, організувати розшарування паливо-повітряної суміші у широкому діапазоні швидкісних та навантажувальних режимів, істотно зменшити витрати палива та викиди шкідливих речовин з відпрацьованими газами. створення сучасного двотактного двигуна з іскровим запаленням та безпосереднім вприскуванням палива при розшаруванні паливо-повітряної суміші неможливо без паливної апаратури, здатної забезпечити стабільні характеристики паливоподачі легких сортів палив при частоті обертів кулачкового вала до 6000 хв–1 та циклових подачах 540 мм3/ц. Тому розробка такої паливної апаратури обумовлює актуальність теми дисертації.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота являється складовою частиною науково-дослідних робіт, проведених на кафедрі двигунів внутрішнього згоряння Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” (НТУ “ХПІ”) відповідно до Державної програми розвитку двигунобудування в Україні на 1996-2000 рр., конкурсного проекту Міністерства освіти та науки України на 1997-1999 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ТА ВИБІР ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ ЖИВЛЕННЯ ПЕРСПЕКТИВНИХ ОДНОЦИЛІНДРОВИХ ДВОТАКТНИХ ДВИГУНІВ З ІСКРОВИМ ЗАПАЛЮВАННЯМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок