Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РИНКОВІ ЕКОНОМІЧНІ СИСТЕМИ Проблеми становлення, функціональної структуризації і типологізації в перехідних економіках

РИНКОВІ ЕКОНОМІЧНІ СИСТЕМИ Проблеми становлення, функціональної структуризації і типологізації в перехідних економіках

Назва:
РИНКОВІ ЕКОНОМІЧНІ СИСТЕМИ Проблеми становлення, функціональної структуризації і типологізації в перехідних економіках
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,20 KB
Завантажень:
140
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. І.ФРАНКА
СЛЮСАРЧИК МИХАЙЛО ПАВЛОВИЧ
УДК 330.342
РИНКОВІ ЕКОНОМІЧНІ СИСТЕМИ
Проблеми становлення, функціональної структуризації і
типологізації в перехідних економіках
Спеціальність: 08.01.01 - Економічна теорія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 1998


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівській комерційній академії Укоопспілки.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Скибінський Станіслав Володимирович,
завідувач кафедри маркетингу і ЗЕД Львівської комерційної академії.
Офіційні опоненти - доктор економічних наук , професор
Павлишенко Михайло Миколайович,
завідувач кафедри економічної теорії Львівського державного аграрного університету;
- кандидат економічних наук, доцент
Рібун Любомир Володимирович,
кафедри економічної теорії Українського
державного лісотехнічного університету
Провідна установа - Ужгородський державний університет,
кафедра економічної теорії.
Захист дисертації відбудеться 29 грудня 1998 р. о 15 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук у Львівському державному університеті ім. І. Франка за адресою: м. Львів, пр.Свободи, 18.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Львівського державного університету ім. І.Франка за адресою: 290005, м.Львів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розіслано 28 листопада 1998 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук Панчишин С.М
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Сучасний етап розвитку вітчизняної економіки характеризується глибокими ринковими перетвореннями усіх її сфер. Ринкова трансформація протікає з певними труднощами ї супроводжується економічним спадом і, навіть, певною деградацією національної економіки. Причин негативного ходу ринкових перетворень в Україні багато, серед них такі, як недостатній розвиток економічної теорії перехідних економік і формування змішаних економічних систем. У комплексі завдань становлення і розвитку економічної теорії перехідних економік однією з центральних є дослідження проблем становлення, функціонування та розвитку ринкових економічних систем.
У сучасній економічній літературі (як у вітчизняній, так і в зарубіжній) нагромаджений значний досвід дослідження проблем становлення, функціонування та розвитку ринкових економічних систем. Однак у західній економічній літературі ця проблема досліджується в “матеріалі” сучасних розвинутих західних економік, а у вітчизняній економічній літературі ринкові економічні системи вивчаються дещо абстрактно, у відриві дослідження проблем формування в Україні змішаної економічної системи. В цій дисертаційній роботі ми прагнемо в міру наших сил і можливостей ліквідувати цю прогалину, або зробити хоча б деякі кроки в даному напрямку, в розвитку економічної теорії ринкових систем.
Об’єкт та предмет дослідження. Об’єктом дослідження в дисертаційній роботі виступають ринкові економічні системи в перехідних економіках. Предмет дослідження - вивчення найзагальніших принципів становлення, функціонування та розвитку ринкових економічних систем і на цій основі формування змішаних економічних систем.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. За результатами дослідження були підготовлені пропозиції до наукових тем, що виконувались працівниками Львівської комерційної академії та інших навчальних і наукових закладів м. Львова: 1.Проблеми функціонування та розвитку економічних систем (науковий керівник - професор Г. І. Башнянин). 2. Перехідні економічні системи (науковий керівник- професор Г.І. Башнянин). 3.Системи еконономічного виміру (науковий керівник- професор Г.І.Башнянин). 4. Перспективи розвитку споживчої кооперації в ринковому середовищі (науковий керівник - професор В.В.Апопій).
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є виявлення найзагальніших принципів становлення, функціонування та розвитку ринкових систем у перехідних економіках.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: РИНКОВІ ЕКОНОМІЧНІ СИСТЕМИ Проблеми становлення, функціональної структуризації і типологізації в перехідних економіках

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок