Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТОЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ ВІДНОВЛЕННЯ ПОСАДОЧНИХ ОТВОРІВ КОРПУСНИХ ДЕТАЛЕЙ

ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТОЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ ВІДНОВЛЕННЯ ПОСАДОЧНИХ ОТВОРІВ КОРПУСНИХ ДЕТАЛЕЙ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТОЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ ВІДНОВЛЕННЯ ПОСАДОЧНИХ ОТВОРІВ КОРПУСНИХ ДЕТАЛЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,04 KB
Завантажень:
400
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ
ХІТРОВ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 621.81.004.67:621.77:621.792
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТОЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ
ВІДНОВЛЕННЯ ПОСАДОЧНИХ ОТВОРІВ КОРПУСНИХ ДЕТАЛЕЙ
05.02.08 – технологія машинобудування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Тернопіль – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України (м. Рівне).
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, професор
Сухарєв Едуард Олександрович,
Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне),
завідувач кафедри „Експлуатація та ремонт машин”.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, доцент
Марчук Віктор Іванович,
Луцький державний технічний університет,
завідувач кафедри „Приладобудування”;
кандидат технічних наук
Стойко Ігор Іванович,
Тернопільський державний технічний університет
імені Івана Пулюя,
доцент кафедри „Менеджмент підприємницької діяльності”.
Провідна установа: | Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут”,
кафедра „Технологія машинобудування”,
Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться „ 25 ” листопада 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.052.03 у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
Автореферат розісланий „ 24 ” жовтня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Зінь М.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасному машинобудуванні широко застосовуються корпусні деталі. Однією з основних причин виходу з ладу цих деталей є спрацювання посадочних отворів під підшипники кочення. Для відновлення спрацьованих посадочних поверхонь в корпусних деталях використовуються різні методи, однак всі вони мають такі суттєві недоліки як складність механічного оброблення і технологічного обладнання для його здійснення, низька продуктивність і висока собівартість. Тому необхідно розробляти та впроваджувати нові, більш ефективні методи відновлення посадочних отворів, які б могли забезпечити не лише спрощення і здешевлення технологічного процесу, але й високу точність та якість відновлених поверхонь отворів. Таким чином, вирішення наукової задачі, яка полягає в розробленні прогресивної технології відновлення спрацьованих посадочних отворів під підшипники кочення в корпусних деталях з використанням полімерних матеріалів і розмірних згортних сталевих втулок є актуальним для машинобудівних і ремонтних підприємств України та інших держав.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась згідно з планом науково-дослідної тематики кафедри „Експлуатація та ремонт машин” Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) “Розробка теоретичних і експериментальних методів досліджень надійності, експлуатації і ремонту машин” і є складовою частиною науково-дослідної роботи лабораторії “Відновлення деталей зварюванням, наплавленням та пластичним деформуванням” Національного наукового центру “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” (смт. Глеваха Київської обл.) відповідно до держбюджетної теми 14-05/2003юр “Розробити технологію і обладнання для ремонту варіаторів ходових частин зернозбиральних комбайнів” (номер державної реєстрації № 0103U008979) з 26.05.2003 р. до 30.12.2004 р. Роль автора у виконанні цих науково-дослідних робіт полягає у розробленні теоретичних і технологічних основ процесу відновлення посадочних отворів корпусних деталей, проведенні теоретичного і експериментального обґрунтування їх конструктивно-технологічних параметрів, розробленні експериментальних зразків засобів оснащення і пристроїв для дослідження впливу параметрів та режимів процесу відновлення на ресурс роботи корпусних деталей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТОЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ ВІДНОВЛЕННЯ ПОСАДОЧНИХ ОТВОРІВ КОРПУСНИХ ДЕТАЛЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок