Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ МОДЕЛЕЙ РОЗПОДІЛУ ВІДТВОРЮВАНИХ РЕСУРСІВ В ПОРТФЕЛІ ПРОЕКТІВ СУДНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

ВДОСКОНАЛЕННЯ МОДЕЛЕЙ РОЗПОДІЛУ ВІДТВОРЮВАНИХ РЕСУРСІВ В ПОРТФЕЛІ ПРОЕКТІВ СУДНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ МОДЕЛЕЙ РОЗПОДІЛУ ВІДТВОРЮВАНИХ РЕСУРСІВ В ПОРТФЕЛІ ПРОЕКТІВ СУДНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,74 KB
Завантажень:
262
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ
імені адмірала Макарова
Возний Олександр Михайлович
УДК 65.012:629.5
ВДОСКОНАЛЕННЯ МОДЕЛЕЙ РОЗПОДІЛУ
ВІДТВОРЮВАНИХ РЕСУРСІВ В ПОРТФЕЛІ ПРОЕКТІВ СУДНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 05.13.22 – Управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Миколаїв – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України (м. Миколаїв).
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
Кошкін Костянтин Вікторович,
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, директор Інституту комп'ютерних та інженерно-технологічних наук, завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій, заслужений діяч науки і техніки України.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Бушуєв Сергій Дмитрович,
Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри управління проектами, заслужений діяч науки і техніки України, президент Української асоціації управління проектами;
доктор технічних наук, професор
Казарєзов Анатолій Якович,
Миколаївський державний гуманітарний університет імені Петра Могили у складі комплексу "Києво-Могилянська академія" Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної теорії та економетрії.
Захист відбудеться " 17 " березня 2008 р. о 14 год 00 хв на засіданні спеціалізованої вченої ради Д38.060.02 при Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України за адресою: 54025, м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграда, , головний корпус НУК, ауд. 360.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова за адресою: 54025, м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграда, 9.
Автореферат розісланий " 15 " лютого 2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої Тимошевський Б.Г.
ради, доктор технічних наук, професор


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. На сьогоднішній день морський транспорт є найбільш зручним і дешевим видом транспорту. Складно переоцінити його роль у створенні і розвитку світового ринку та міжнародного розподілу праці: існують країни, в яких частка морських перевезень складає 90…98 %. У даний час світове суднобудування впевнено нарощує свої потужності.
Сьогоднішній стан морського флоту і суднобудівної галузі України можна охарактеризувати як критичний. У даний час продукція вітчизняного суднобудування недостатньо конкурентоспроможна, що є наслідком ряду причин, зокрема відносно тривалого періоду будування судна та високої вартості, яка не відповідає рівню якості, що досягається. Це обумовлено не тільки фізичним і моральним зносом основних засобів, а також зниженням за останні роки кваліфікації робітників. Крім того, позначається недосконалість системи управління виробництвом у цілому і, зокрема, відтворюваними ресурсами як одним з основних важелів управління тривалістю, вартістю та якістю проекту.
Особливості суднобудівного виробництва обумовлюють певні труднощі управління виробничим процесом. Питання управління суднобудівними підприємствами висвітлені в роботах А.М. Брехова, Л.Б. Бреслава, Л.М. Ходорковського, Б.Н. Жучкова, В.В. Волкова, К.В. Кошкіна та ін. Однак питання оптимального розподілу відтворюваних ресурсів у проектах суднобудівної галузі досі залишаються нерозв’язаними.
Суднобудування є типовою проектно-орієнтованою галуззю. Проте застосування методології управління проектами для управління виробничою діяльністю суднобудівного підприємства вимагає певного допрацювання, особливо в частині, що стосується управління відтворюваними ресурсами.
Суттєвою проблемою управління проектами суднобудівних підприємств є відсутність повної інформації про конструкцію і технологію виготовлення конкретного судна, тому що робоче проектування здійснюється паралельно з процесом будування судна.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ МОДЕЛЕЙ РОЗПОДІЛУ ВІДТВОРЮВАНИХ РЕСУРСІВ В ПОРТФЕЛІ ПРОЕКТІВ СУДНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок