Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обґрунтування конструктивних параметрів і режимів роботи безнапірного дугового сепаратора рідкого гною великої рогатої худоби

Обґрунтування конструктивних параметрів і режимів роботи безнапірного дугового сепаратора рідкого гною великої рогатої худоби

Назва:
Обґрунтування конструктивних параметрів і режимів роботи безнапірного дугового сепаратора рідкого гною великої рогатої худоби
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,46 KB
Завантажень:
216
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Таврійська державна агротехнічна академія
Скляр Радміла Вікторівна
УДК 631.333.92:631.22.018
Обґрунтування конструктивних параметрів і режимів роботи безнапірного дугового сепаратора рідкого гною великої рогатої худоби
 
05.05.11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
мелітополь - 2003


Дисертація є рукопис
Робота виконана в Таврійський державній агротехнічній академії (ТДАТА) Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор ,
Таврійська державна технічна академія, завідувач кафедри “Механізація тваринництва”.
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор, академік УААН Лінник Микола Кіндратович, Українська академія аграрних наук, заступник академіка-секретаря відділення механізації та електрифікації УААН;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник шацький Віктор Васильович, директор інституту механізації тваринництва Української академії аграрних наук.
Провідна установа: Дніпропетровський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “16” січня 2004 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 18.819.01 Таврійської державної агротехнічної академії за адресою: 72312 запорізька обл., м. Мелітополь, просп. Б.Хмельницького, 18, навчальний корпус 1, конференцзал.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці таврійської державної агротехнічної академії за адресою: 72312 запорізька обл., м. Мелітополь, просп. Б.Хмельницького, 18, навчальний корпус 1, конференцзал.
Автореферат розісланий “10 ” грудня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Діордієв В.Т.


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. збільшення виробництва продукції тваринництва на сучасному етапі вимагає значного технологічного і технічного переоснащення тваринницьких ферм України. Це дасть можливість, не тільки збільшити кількість виробляємої продукції, а також підвищити продуктивність праці робітників тваринництва при значному зменшенні її собівартості.
На багатьох фермах великої рогатої худоби України застосовують утримання тварин без використання підстилки, що обумовлює отримання рідкого гною, який необхідно утилізувати. Найбільш економічно вигідно це робити шляхом розподілу гною на тверду і рідку фракції і подальшому їх використанні в якості органічних добрив. При цьому скорочуються витрати на зберігання твердої і рідкої фракції, а також відпадає необхідність в наявності перемішуючих пристроїв.
Аналіз літературних джерел і виробничого досвіду показав, що для розподілу рідкого гною на фракції найбільш доцільно використовувати безнапірні дугові сепаратори. Вони мають не складну конструкцію, прості в експлуатації, мають високу надійність і малу металомісткість, не потребують додаткових енерговитрат для здійснення процесу. Але і вони не забезпечують вологість твердої фракції, яка буде відповідати агрозоотехнічним вимогам.
За своїми властивостями гній великої рогатої худоби значно відрізняється від суспензій, які обробляються дуговими сепараторами в різних галузях промисловості, а також від рідкого гною свиней та інших тварин. Тому характер і рушійні сили процесу розподілу його на фракцій будуть мати свої особливості. В технічній літературі ці питання висвітлені дуже мало.
З метою розробки реальної конструкції безнапірного дугового сепаратора для розподілу на фракції рідкого гною великої рогатої худоби необхідно вивчити дійсний характер виділення твердих часток і визначити його технологічні, конструктивні і режимні параметри.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась у відповідності із національною науково-технічною програмою УААН “Технології і комплекти машин для виробництва і первинної переробки продукції тваринництва, П.1.1.6 ”Розробка ресурсозберігаючих технологічних процесів і систем типорозрядних рядів машин і обладнання для ферм по виробництву молока в реформованих господарствах”, і є складовою частиною теми досліджень факультету механізації сільського господарства Таврійської державної агротехнічної академії, підрозділ 1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Обґрунтування конструктивних параметрів і режимів роботи безнапірного дугового сепаратора рідкого гною великої рогатої худоби

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок